Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » Hogyan tudnék találkozni...

Hogyan tudnék találkozni egyszer Martina Stoessellel? Mármint hogyan tudnám úgymond kinyomozni, hogy hol van, hogyan érhetném el a találkozást?

Figyelt kérdés
Minden álmom egyszer találkozni Martinával! A Violetta című sorozatán nőttem fel, és minden álmom, hogy egyszer tudjak vele képet készíteni, beszélni! A spanyol nyelvet jelenleg is tanulom, eleve ebből a célból kezdtem el tanulni, hogy majd egyszer kijuthassak Argentínába (Buenos Airesbe) és láthassam, találkozhassam vele! Imádom őt, egy nagyszerű művész! A hasznos válaszokat nagyon szépen megköszönöm. Ui. Aki ezt a kérdést hülyeségnek találja azt nagyon szépen kérem ne szóljon hozzá! Köszönöm szépen!:)

2018. jan. 28. 21:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Sztárok szoktak ilyen meet&greet eseményeket tartani, ez a Martina nem tudtam eddig ki, de most megnéztem, két éve eljött Németországig, három éve Pesten is járt, szóval lehet, hogy még jár erre és akkor nem kell olyan messzire menned. Sok mindenre ne számíts, ebben kb. annyi van benne, hogy váltotok pár szót és lesz egy közös fényképetek, de ennél mélyebben valszeg úgyse érdekled (nem sértésnek mondom, de jó sok rajongója lehet). Az viszont nagyon király, hogy elkezdtél megtanulni spanyolul, remélem, sokáig kitart a lelkesedésed.
2018. jan. 30. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

[link]

Sok sikert! :)

2018. jan. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szia!☺

Annyira örülök, hogy van egy lelkitársam!❤❤

Ugyanezt tudnám elmondani magamról...

Jelenleg is spanyolt tanulok és alig várom hogy találkozhassak vele ha megint jönne Pestre.

Ha akarsz gyere privátba, mert tudok neked segíteni és lesz Tinistali is Pesten,már sokan vagyunk és videót készítünk Tininek...

18/L

2018. febr. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a segítséget, hálás köszönet!😊
2018. febr. 2. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!