Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogy oldjuk meg a találkozást?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy oldjuk meg a találkozást?

Figyelt kérdés

8 hónapja vagyunk együtt. 100km választ el minket egymástól. A és itt szülőkkel van a legnagyobb baj. Az én anyám attól fél hogy mikor leszállok a buszról Győrben simán elrabolnak(onnan még egyet kell buszuznom). Eddig egyszer mentem fel hozzá busszal. És akkor kijött elém Győrbe. Nem volt semmi probléma. Haza felé is eljött velem addig a barátnőm.

A barátnőm nem szeretne ide jönni, mert volt egy kis családi konfliktus és valahogy így fél anyámtól, meg lehet az anyja se engedi el, ezt nem tudom. De anyám mindig mondja hogy szívesen látjuk őt, hogy nyugodtan eljöhet.

Nem tudjuk így mit csináljunk.. asszem kicsit zavarosan írtam ezt le.. annyi a lényeg hogy ha jön a suli.. akkor hogy találkozzunk. Olvastam sok helyen hogy a 15 évesek is akik távkapcsolatokban vannak(100-300km távolság) akkor is találkoznak heti 1-2 alkalommal. Vagy épp 2 hetente. Esetleg valami tippek?

Kérlek az ilyet hanyagoljuk, hogy szakítsunk.. hagyjuk inkább abba ezt.

Előre köszönöm.



2017. aug. 17. 17:35
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Hogyha már személyesen képtelenek az emberek ismerkedni, akkor neten miért olyanokat választanak, akik rohadtul messze laknak.... xD
2017. aug. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia, ez jo elején azt hittem te vagy a lány, ezen aggódik muterod legközelebb nyugtasd meg hogy vigyáz rád a barátnőd :D egyébként tippeket adni , igazábol vagy te mész vagy ő jön vagy találkoztok féltávon, máshogy nem lehet.
2017. aug. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ja igen.. elfelejtettem mondani, hogy mindketten lányok vagyunk ':D
2017. aug. 17. 19:47
 4/4 anonim ***** válasza:
Édes istenem ,:D hát sok sikert,de ha nagyon fiatalok vagytok a szülők sose fogják ezt szerintem elfogadni majd esetleg idővel megbékélnek vele.
2017. aug. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!