Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Utazás » Dél-Amerika

A kérdés

Mennyibe kerül postán elküldeni egy érmét amerikába?

Sziasztok a kérdésem az lenne, hogy mennyibe kerül egy érmét elküldeni amerikába egy borítékban? A posta oldalát néztem ott 2500ft körül van, de ismerősöm szerint 10000ft fölött van, szerintetek kb mennyibe fog kerül? Kb max 20g a súlya.

Keress kérdéseket hasonló témákban: import, pénz, export, eBay, Amerika, posta

szept. 14. 06:57  Privát üzenet  

A válaszok

Mindenképpen értékbiztosítva kell feladnod.

A súlya lehet kevés, de kérdés mennyi az értéke?

Mennyire fontos számodra?

Ha csak bele rakod boritékba, akkor simán elveszik útközben mert egyrész kiszakítja a boritékot, másrészt simán kilopják...

Ezért kellene apró dobozban és értékbiztosítva feladni.

A másik ha nem airmail-el adod fel akkor kb 3 hónap mire megérkezik.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont szept. 14. 11:15 Privát üzenet

az ermet hajtogasd be egy a4es papirba, a papirt pedig tedd bele puki boritekba (tudod amit pattogtatni lehet), igy nem fog kiszakadni a boritek

mindenkepp ajanlva add fel es kerj ra biztositast

az ajanlott kuldemeny sulyra megy, vagyis mivel alig van sulya az ermenek igy olcso(bb) lesz, viszont a biztositas az erme erteke utan lesz kiszamolva

ha csak egy erdekes ermerol van szo, akkor mondasz amennyit akarsz, de ha egy gyujtok altal ahitott, a vilagon csak egy peldanyszamu ermerol van szo, akkor azt inkabb vidd szemelyesen ;D

de ha besetalsz a postara a neni megmondja mennyi az annyi es nem vagy koteles feladni, a hallottak utan meg mindig gondolkozhatsz, hogy megeri elkuldeni vagy megvarod amig valami ismeros utazik az USAba es elviszi szemelyesen zsebben

legipostai kuldemeny 1 het alatt itt van

(maskent nem is nagyon tudod feladni, vagyis tudod, de azt ugy kell kulon kerni, tengerentuli cimekre automatikusan legipostai tarifat szamolnak fel)

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont szept. 14. 18:14 Privát üzenet
10000 forint szerintem futárra gondolhatott, nincs sok értelme annak.

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont szept. 14. 23:46 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Van köztetek olyan ember aki elment a párjával Amerikába pl L. A-ba? Mennyire jön ki egy végösszeg. Csak repülőjegy, kocsi bérlés, szállás. Kaja vásárlás nélkül.1hétre
Hogy lehet letelepedni Amerikába?
Ti tudtok olyan önkéntes-szervezetet akikkel dél amerikába ki lehet menni? Én főleg csak európait találtam valamint a cserediákság az nagyon drága, oda sehogy se lehet máshogy...
Mi kell ahoz hogy én mint magyar állampolgár ki juthassak Amerikába és ott kezdjek új életet?
Hogyan kell elküldeni egy autogrammot kérő levelet Amerikába?
Mennyibe kerül egy levelet elküldeni Amerikába?

Kérdések az Utazás rovatbólKérdések a Dél-Amerika rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!