Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » Körutazás kb mennyibe kerülne?

Körutazás kb mennyibe kerülne?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Férjemmel,kislányommal szeretnénk elutazni New Yorkba. Mennyi idő alatt lehet megnézni kb a várost? Mi 5 napra gondoltunk , és utánna mennénk Los Angelesbe is szintén 5 napra.

Mennyibe kerülne ? Melyik légitársaságot ajánljátok? A Lot-ot és a Lufthansat néztük eddig..


2019. márc. 27. 11:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ilynekor mindig megkérdezem, hogy miért nem vagy képes google-ba ezeket beírni és rákeresni.



A repjegy lazán 800€/föNY-Bp részen, és szerintem 300€/fö minimum Ny-LA között. A szállás minimum 100€/fö/éj.

6000€ szerintem simán van egy ilyen út. Nem tudom mennyi idös a kislányod, de ilyen intenzív utazás 10 év alatti gyereknek csak egy kínszenvedés, vagy max kb 2-3 helyet tudotok megnézni, hogy gyerek barát is legyen.

2019. márc. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Nyilván megnéztem neten is !

Érdeklődöm, esetleg ha valaki volt ilyen úton mennyibe került neki..

2 éves . Viszont így lehet csak Kis Angeles marad.

2019. márc. 27. 11:23
 3/12 A kérdező kommentje:
Los Angeles*
2019. márc. 27. 11:23
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Többször is jártam már az USA-ban.

Teljesen értelmetlen dolog mindössze két várost megnézni, oszt kész. Az USA kipipálva.

Teljesen értelmetlen dolog az USA-ba mindössze 10 napra menni.

Teljesen értelmetlen dolog ennyi pénzért mindössze 2 várost megnézni.

Teljesen értelmetlen dolog ezt egy 2 éves gyerekkel végig csináltatni.

Teljesen értelmetlen dolog az utastársakat kitenni egy 2 éves gyerek bömbölésének.

Teljesen értelmetlen dolog "körutazásnak" nevezni egy néhány napos városlátogatást.


Szerintem ti ezt az utazást nem gondoltátok végig...

2019. márc. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

1. Nem csak 2 várost néznénk meg ,attól függetlenül hogy nem írtam le.


2. A tíz nap változhat simán több hétre is.


A gyerekem nem egy sírós ,bömbölős ,hisztis gyerek! Nagyon ritkán sír.


Mint említettem, mennénk más városokba is,simán bele fér a hosszabb út is .


Az egyik kérdésemre persze már nem tudtál választ adni. Mondjuk hogy melyik légitársaságot ajánlod? ...

2019. márc. 27. 15:50
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Múlt héten voltunk 6 nap 5éj Los Angelesben. Drága. 6500 dollár volt összeszen. Utazás JetBlue oda, Delta vissza.

3* hotel + napi kétszer kaja nem étteremben.

2019. márc. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Köszönöm Szépen!
2019. márc. 27. 16:25
 8/12 anonim ***** válasza:
96%
Aki 110-nél többet fizet New Yorkért vagy 150-nél többet Los Angelesért, az bizony jó nagy balek. A szállás gusztustalanul drága, a legrosszabb San Francisco. Az USA szerintem a világ egyik legrosszabb ár-érték arányú célpontja, hatalmas távolságokkal, európai szemmel nem túl izgalmas építészettel (New York még így oké, ha valaki szereti a felhőkarcolókat, de LA-nél gyakorlatilag bármelyik közepes európai város többet nyújt), magas árakkal. A szolgáltatások minősége magas, de össze sem vethető a hasonló árfekvésű Japánnal vagy a jóval olcsóbb Dél-Koreával. 2 éves gyereket meg kérlek ne vigyetek transzatlanti járatra, az egész utazóközönségnek kínszenvedés lesz, plusz emlékezni sem fog semmire, inkább passzoljátok le addig a nagyinak.
2019. márc. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Sok igazságot írtak neked kérdező, én is azt javaslom hogy a gyereket ne vigyétek el még, vagy ha mindenképp el akarjátok vinni akkor még várjatok pár évet vele.
2019. márc. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm Szépen nektek is! Nagyi sajnos nem tud vigyázni , illetve nem is hagyjuk senkire !
2019. márc. 27. 17:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!