Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mennyibe kerülne egy Spanyolor...

Mennyibe kerülne egy Spanyolországi körutazás?

Figyelt kérdés
2 fő részére, szálloda annyira nem érdekel, inkább olcsóbb airbnb vagy panzió vagy nem tudom mik vannak még. Repülővel mennénk ki, július vagy augusztusban. Kaja mondjuk napi 1x étteremben, a többit főznénk. Városok amiket megnéznénk Madrid, Bilbao, Barcelona, Sevilla, Valencia, Alicante, Ibiza. Esetleg még más amit érdemes? Minden városban kb 2-3 éjszakát töltenénk.
2017. ápr. 16. 14:35
 1/10 anonim ***** válasza:

"Mennyibe kerülne egy Spanyolországi körutazás?"


Sokba... :-)

Csak a repülőjegy Madridba 2 főre, 1 db csomaggal 23 kg-ig oda-vissza 120-150 ezer ft, de még akár jóval több is lehet - attól függ, mennyire vagytok időhöz kötve.

Mivel nem írtad, mennyi idő alatt akarnátok ezt megjárni, meg azt sem, hogy a városok közt mivel akartok közlekedni (vonat, busz, repülő?), ezért még hozzávetőleges árat sem lehet mondani. Márpedig az általad megjelölt városok között elég nagy a távolság...

Illetve - még mielőtt valaki belekötne - Ibizára csak hajóval vagy repülővel tudnátok menni - busz, vonat nem játszik :-).

2017. ápr. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kb 2 het alatt, varosok kozott vonattal vagy busszal.
2017. ápr. 16. 17:42
 3/10 anonim ***** válasza:

Hát az nem igazán fog menni... Felsoroltál 7 várost, melyben 2-3 napot töltenétek el - ez eleve minimum 2 hét.

Mivel egymástól meglehetősen távoli városokat jelöltél meg, ezért 2 hét tutira kevés rá.

Azért kérdeztem, mivel utaznátok, mert Spanyolországon belül lehetne menni repülővel - csak az jó eséllyel még sokkal drágább...

Szállás 14 éjszakára minimum 140 ezer ft/2 fő (de főszezonban ez inkább több...

Már nagyjából 300 ezer ft-nál tartunk és nem ettetek, nem utaztatok, nem fizettetek sehova belépőt - csak kimentetek és olcsó szállások.

Ha engem kérdezel, szerintem ekkora távolságokkal 800 ezer alatt tuti nem úsznátok meg. persze megúszhatjátok, ha sehová nem mentek be, szinte semmit nem vesztek, de akkor meg minek kimenni? :-)

2017. ápr. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Te jó ég! :D Igen, ha már kimegyünk, akkor nyilván nem azért mennénk, hogy csak vegetáljunk.
2017. ápr. 16. 21:53
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha mindenáron Spanyolországba akartok menni, akkor jobban jártok, ha kiszemelitek Barcelonát (ez amúgy is több napot megér) , de még inkább valamilyen Costa Brava-s szállást a tengerparton és onnan "csillagtúráztok" Figueres (Salvador Dalí szülővárosa), itt található a nagy Dalí múzeum,

Girona (katedrális, utána lesétálni a várfalon), Sitges, a művészek tanyája, stb. Köztes időkben Flamenco est, Lovagi torna, Marineland (delfin, papagáj show strandolással egybekötve)

2017. ápr. 17. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egy Madrid-Barcelona-Ibiza ügyes repjegy vadászattal kihozható szerintem elég olcsón, sokszor poggyásszal irányonként befér 15k körül. Ami miatt drága móka lesz, az egyszerűen az ott töltött idő hossza. 2-3 hétre kell legalább 300-400k forint 2 főre és az nem is dőzsölős lesz.
2017. ápr. 17. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"Repülővel mennénk ki, július vagy augusztusban."


Bocs, de nemigen lehet ezt olcsón kihozni, főleg nem főszezonban!

Sajnos itt sem találkoznak az igények, a ráfordítandó anyagiakkal.

2017. ápr. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
91%

Pár éve voltam kint, bérelt kocsival körbeautóztam az országot, 3 hét kellett hozzá. Étteremben 2-3 naponta ettem,főleg panziókban szálltam meg, éjszakánként 15 és 50 euró közötti összegekért. Összesen 650 ezer forintba került, ebből kb. 45 ezer volt a repülőjegy. Barcelonában aludtam csak előre lefoglalt szálláson, a többit útközben kerestem. A főbb városok, amiket megnéztem: Barcelona, Valencia, Alicante, Torrevieja, Almeria, Granada, Malaga, Marbella, Gibraltár, Tarifa, Cádiz, Sevilla, Mérida, Cáceres, Salamanca, Santiago de Compostela, La Coruña, Oviedo, Gijon, Santander, Bilbao, San Sebastian, Pamplona, Zaragoza, Huesca, Lleida. A főszezon végén, utószezon elején voltam.

Lehet, hogy nektek is jobban megérné kocsit bérelni, azzal kötetlenebbül lehet mozogni.

2017. ápr. 18. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
91%

8-as, először is gratula, ügyes vagy!

De úgy veszem ki a szavaidból, hogy egyedül voltál, és még így is 650 ezer ft volt, tehát kb. jó a számításom, hogy 2-en 800 ezerrel még csak vegetáltak volna. És akkor még nem beszéltünk arról, hogy ők ugye Ibizára is át akartak jutni.

Meg a javaslat jó - a bérelt kocsi - ha van jogosítványuk. Nekem pl. sajnos nincs - pedig én is tervezek egy hasonlót :-) (1,3,5 vagyok)

2017. ápr. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Mi 1 hétre voltunk Mallorcán utazási irodától a Hotel Samoa-ba. Három csillagos hotel All inclusive ellátás. Nagyon gyönyörű volt sok volt a program, bulik stb. 2 személyre volt 1400 euró július elején.
2017. ápr. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!