Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » SOS HELP Hogyan vegyen rá...

SOS HELP Hogyan vegyen rá apámat hogy elengedjen amerikaba?

Figyelt kérdés
Baratnom ott él már hét éve az anyukájával ,egy óvodába jártam vele ,nagyon sokat voltam vele kiskoromba , és apukám ismerte anyukáját. A barátnőm most hazajött télen Amerikából és megkérdezte hogy nem akarok e kimenni hozzá nyáron Floridába és Floridán belül a egy kisebb városba ,anyukám belement es támogatja az ötletet is ,mert én azon is gondolkodtam hogy mikor felnövök ott szeretnék majd élni , most ha kimennek náluk laknék két hétig.Anya teljes egészében támogat viszont apám azt mondta hogy nem akarja, mert hogy félt és nem tudja hol vagyok, kivel ,és nem képes írni a barátnőm anyukájának se hogy feltegye ezeket a kérdéseket és meg nyugodjon ,hogy megbeszéljék. Légyszíves segítsetek , ez nekem fontosabb mindennel, és meg fogok érte küzdeni . 16L
2019. ápr. 13. 10:23
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%
Azt amikor hazamennél, akkor meg lebabázná?
2019. ápr. 15. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Akihez ki mennék nekik az anyanyelvük a magyar , igen meg tudok elmenni akár egy 50 kg-os bőröndöt is és tudok angolul is beszélni és egyáltalán nem idegenek hez mennék. Nem bulizni, és nem cigizek. Egyszerűen csak ki szeretnek menni jol erezni magam.
2019. ápr. 18. 12:38
 13/17 anonim ***** válasza:

Nos, mi lett a vege?

Megjegyzem, ha majd a 18 evet betoltotted, nem fog kelleni apukad engedelye.

A kikoltozesen csak akkor gondolkodj, ha szerelembe estel egy allampolgarral, aki hajlando felesegul venni es vegigcsinalni a procedurat.

2019. dec. 6. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Nos 3 évre rá :) igen kimentem és eletem legjobb 2 hetét töltöttem el , és tervezek vissza menni akar hosszabb távra is.
2021. szept. 28. 10:24
 15/17 anonim ***** válasza:

2019 aprilisaban tetted fel a kerdest, es most irtad, hogy 3 evre ra mentel ki. Tehat 2022 aprilisaban.

Nagy feltalalo vagy, az idogep sok penzt hozhat neked.


Ma van 2021 szeptember 30.


Azt elhiszem, hogy jol erezted magad. Ha bepasiztal, es a pasi allampolgar es felesegul vesz, akkor torvenyesen lehetsz itt hosszabb tavon is.

2021. szept. 30. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

bocsánat 2 év neharagudj hogy eltevesztettem megbocsajtod? tényleg uristen neharagudj . Semmi fiuhoz nem volt közöm kinnt csak baratnomnel

voltam

2021. okt. 2. 22:05
 17/17 anonim ***** válasza:
pedig, ha a baratnod bemutatott volna egy pasinak teged, akkor itt elhetnel :)
2021. okt. 3. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!