Kezdőoldal » Utazás » Európa » Szolnokról Székelyudvarhelyre...

Szolnokról Székelyudvarhelyre mimódon lehet utazni?

Figyelt kérdés
Egy Szolnok melletti településen lakok, busszal odáig könnyedén beutazok. A nyáron szeretnénk elmenni Székelyudvarhelyre - maximálisan tisztában vagyunk vele, hogy nem lesz olcsó mulatság. Viszont autónk nincsen, kölcsönbe viszont lehet hogy kapunk - de (én) nem tudom h működik a határnál való átkelés, meg h mennyi lesz a benzinpénz... Abban az esetben, ha nem lenne autó, nem tudom hogy utazhatnánk, ebben kérnék segítséget. 4en utaznánk, 2 felnőtt-2diák, az 1ik diáknak van utazási igazolványa. Ha megtudnánk hogy lehetséges az utazás, egy körülbelüli útiköltséget (oda-vissza) is jó lenne tudni.! Valamint, hogy ott hol lehet valami szállást találni, bármily, olcsó módon.:) köszönöm !
2014. jan. 20. 22:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem lenne autó, akkor nyilván vonattal, hiszen mindkét település vasútvonal mentén fekszik. Az útiköltséget pontosan megmondják a vasúti jegypénztárnál. Szállást a booking.com oldalon nézz, ott még válogathatsz is közöttük.
2014. jan. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
elmész brassóig közvetlen vonattal onnan meg gondolom van busz
2014. jan. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Többféleképpen lehet. Vonat már elhangzott ugye.

Lehetséges repülővel kombinálva is menni vagy akár csak egyik irányba így menni ha menetrendileg úgy passzol.

Wizzairnek van Budapest-Marosvásárhely járata, ráadásul sokszor egész olcsón 2-6 ezer Ft per fő per irány. Sok csomagot vinni drága, de lehet még azzal együtt is megéri, ezt majd te átgondolod. Vonatot most én nem tudom mennyibe kerül.


Szolnok-Budapest utat nyilván te is tudod, onnan repülő, Marosvásárhelyről pedig pl. Bálint-Trans ami elvisz Székelyudvarhelyre:

[link]

2014. jan. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi!
2014. márc. 10. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!