Kezdőoldal » Utazás » Európa » Kolozsvárról Székelyudvarhelyr...

Kolozsvárról Székelyudvarhelyre csütörtökön mivel hogyan juthatnék el? Segítség!

Figyelt kérdés
Erdélyiek lécci segítsetek, Kolozsvárról Székelyudvarhelyre kellene mennem és budapesti vagyok fogalmam nincs (Kolozsvárig autóval megyek), hol kereshetnék valami buszt vagy vonatot? Csütörtökön mennék, de egy szót se tudok románul és nem találtam semmit! SOS!
2009. szept. 14. 19:11
 1/3 anonim válasza:

:) en kolozsvaron vagyok egyetemista:D Szekelyudvarhelyen lakom:)

szoval johetsz busszal is vagy vonattal is...

ha busszal akkor azt hiszem 3 korul(hajnalban) van busz(valamelyik magyarorszagi jarat amelyik hazafele tart, felvesz es elhoz, 40 lej), de ha erdekel akkor megerdeklodom pontosan is.

Vonattal is johetsz ez ejjel van 12 korul, segesvarig kell jonnod (accelerat) itt at kell szallnod, es jegyetvaltanod udvarhelyre...szolj amelyik erdkelel es ha tudok segitek bovebben:)

2009. szept. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia! Köszönöm szépen,hogy segítesz :)

A busz jó lenne csütörtök reggel, esetleg tudsz valami elérhetőséget, ahol tudnék jegyet venni?

2009. szept. 15. 11:15
 3/3 anonim válasza:

JEgyet nem nagyon adnak:P ez vagy feketen megy, vagy adnak esetleg a buszon, de csak helyben, a buszon vehetsz jegyet...sajnos ez rizikos nagyon, mert az is lehet nincs hely...hajnali 2-4 kozott kell varni a buszt a BILLA aruhaznal...

viszont ha ragszkodsz a buszhoz(ami azert biztosabb) mehetsz busszal Marosvasarhelyre(Targu-Mures) onnan pedig atszallassal Udvarhelyre(Odorheiu-Secuiesc)...minden oraban vannak buszok!

Bocsi a kesoi valaszert, remelem meg aktualis...

2009. szept. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!