Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Szeretnék Amerikába költözni,...

Szeretnék Amerikába költözni, mi kell ehhez? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Előre szeretném veletek közölni hogy ez egy kicsit hosszú lesz, aki itt marad annak köszönö előre szeretném veletek közölni hogy ez egy kicsit hosszú lesz, aki itt marad annak köszönöm.


Szóval, már régóta ki szeretnék költözni Amerikába, leginkább Manhattanbe vagy Miamiba, azt még nem tudom, de ezt a kettőt szeretném elérni, leginkább Miamit, szóval róla lenne pár kérdésem.

Mi kell ahhoz hogy kijussak? Milyen jó kint a megélhetőség, pénzkeresési lehetőség? Mennyire könnyű kint elhelyezkedni munkahelyileg és mennyire könnyű kint albérletet találni? Kint drágák az Albérletek és az egyéb dolgok? Jól fizetnek kint? Elején úgy gondoltam hogy szobát bérelnék valami jó helyen és úgy futnék neki a “Nagyvilágnak”

Természetesen úgy mennék ki, hogy angol nyelvtudásom lesz, és gyakorlom a spanyolt is, mert úgy tudom kint rendegeten vannak spanyol nyelvűek.

Így utoljára megjegyezném hogy tudom hogy sok pénz kell már amúgy is a repülőjegyre meg az egyéb dolgokra, de leginkább azért be kellene hogy mennyi kéne? Mert valakinek már a félmillió is sok valakinek a 2 millió kint a kevés ha értitek hogy értem.

Ha negatív hozzászólások is érkeznének akkor azokhoz annyi kérésem lenne, hogy kultúráltan legyen megfogalmazva légyszi :D

Előre is köszönöm a válaszokat (remélem lesznek) :D

18l



2019. júl. 30. 17:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Hát igen, kellene egy versenyképes diploma (idk Amerikában miből van most hiány), vízum, tőke, meló (lehetőleg úgy kiköltözni, hogy már itthon néztél munkát)

Én szorítok neked! Menni kell az álmok után, mert különben nincs értelme az életnek.

2019. aug. 12. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
52%

"A diplomát itthon végezném el, valami számítógéppel kapcsolatos dologban gondolkodom, mert manapság a technológia beszél."


:D bocs de ez nagyon LOL

inkább itthonban gondolkozz

2019. aug. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!