Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ti elmennétek Amerikába?

Ti elmennétek Amerikába?

Figyelt kérdés

Csak úgy kérdezem, kíváncsi vagyok rá.

És mit csinálnátok ott?


2018. okt. 27. 09:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
16%
Nem mennék el. Szép helyeket tudok látni a közelben is, kinn élni meg azért nem mennék, mert magyar vagyok, itt akarom leélni az életemet. (Persze, ha most a politikát nem nézem, mert lehet, hogy 10 év múlva már itt sem leszek.)
2018. okt. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Logikus válasz, ment a zöld!
2018. okt. 27. 10:36
 3/19 anonim ***** válasza:
64%
Igen, de sajnos pénzem nincs rá, meg összeköttetésem sem. Sok minden nem köt engem magyar országhoz.
2018. okt. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

#utolsó:

nagyon egyet értek veled

2018. okt. 27. 10:49
 5/19 anonim ***** válasza:
87%

Szerencsésnek mondhatom magam, mert már többször is jártam az Egyesült Államokban.

Turisztikai céllal mentünk, nyaraltunk, több várost is megnéztünk, kirándultunk a Niagara vízesésnél, sétáltunk a felhőkarcolók között New Yorkban, megnéztünk egy musical előadást a Broadwayn, felfedeztük a környéket az eddigi alkalmakkor. A repülőjegyeket elég jó árakon ki lehet fogni manapság és szerencsére él kint rokon így nekünk a szállásért nem kellett fizetni.

Ha van rá lehetőséged menj, nekünk nagyon tetszett és remélem, hogy még a jövőben is tudunk menni Amerikába nyaralni, kirándulni, mert hatalmas élmény volt.

2018. okt. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

#Utolsó:

MENJ MÁÁÁÁR! nagyon jó neked.


én is tervezem hogy kijutok az USA-ba amint van lehetőségem.

semmi pénzért nem hagynám ki.

2018. okt. 27. 11:05
 7/19 anonim ***** válasza:
75%

Nem véletlenül van benne a köznyelvbe 2 kifejezés:


Amerikai álom.

Magyar valóság.


Nekünk az amerikai valóság csak egy álom marad! Én kimennék!

2018. okt. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
83%
Én is kimennék New Orleans-ot mindenképp megnézném:)
2018. okt. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
25%
Amerikaba jarok is most pl Guatemalaban megyek de az egyesult allamokba soha nem mennek nem erdekelnek az idiota amerikaiak
2018. okt. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
72%
Én nem vágyom oda, nem vagyok kíváncsi ott semmire. Inkább Peru és egy-két afrikai ország érdekene. Kubába meg ki is vándorolnék.
2018. okt. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!