Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Van olyan munka, állás,...

Van olyan munka, állás, amivel bejárhatom a világot?

Figyelt kérdés
2019. aug. 7. 11:17
 1/7 D. Brasco ***** válasza:
100%
Van,de ezeknek a munkáknak a nagy része arra jó,hogy elmondhasd voltál itt meg ott,de igazabol semmit nem láttál tapasztaltál belőle
2019. aug. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%
Főállású utazó vlogger pl. Csak kell egy pár misi meg egy megnyerő személyiség, perfekt angol és fél-egy év alatt fel lehet építeni egy olyan youtube csatornát plusz patreon fiókot hogy ezek bevételéből meg az egyébb affiliate cuccból egy önfenntartó hobbi majd simán főállás is lehet.
2019. aug. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok egy zseni, hogy működik ez a vloggerség?
2019. aug. 7. 12:58
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem vagy zseni, inkább menj el egy óceánjáróra dolgozni...

Az ilyen vloggerség, influenszer lét csak nagyon rátermetteknek való és szerintem leáldozóban is van nekik. Sok a csaló és ingyenélő közöttük.

2019. aug. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Elutazol helyekre arról videót készítesz és azt feldobod youtubera. Azért érdemes vlogos formában csinálni mert úgy könnyebb személyesebb kontsktot kialakítani anézőkkel akik aztán könnyebben megnyitják a pénztárcájukat, amikor bedurrantod a patreon fiókod. Persze ehhez az kell hogy egy kedvelhető karakter legyél meg hogy minőségi videókat készíts amihez kell némi tapasztalat meg milliós áron mozgó felszerelés. Meg persze tudni kell videót vágni. Szóval egy komplex dolog. Meg mint írtam ha nem vagy közel anyanyelvi szinten angolból jobb ha neki se fogsz.
2019. aug. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm.

Az igazság az szeretek fotózni is a természetben. Meg erre arra és többen is mondták már, hogy én meglátom a szépet akármiben és meg is bírom örökíteni, átadni azoknak akik nézik a fotóim. :)

2019. aug. 7. 17:41
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha fotósként befutsz adott idő alatt, akkor akár külföldön is keresett lehetsz.

De amúgy pl légiutaskísérők bejárják a világot mondhatni. Persze rátermettség kell és türelem, kitartás. És szerencse. Ha nagyon jó vagy, akkor olyan légitársasághoz kerülsz, ahol elég magas a fizetés plusz ha elutazol valamelyik géppel van ott pár nap pihenőd (amíg magadnak csinálhatsz programot) és aztán a következő járattal pedig visszarepülsz persze dolgozol.. de így magánélet nem sok marad mellette. Már gondolok pl kapcsolatokra családra stb

2019. aug. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!