Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Februárba szeretnénk elmenni...

Februárba szeretnénk elmenni valami egzotikus kirándulásra, ki mit ajánlana?

Figyelt kérdés
Fehér homokos partra gondoltam
2019. aug. 10. 20:46
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Zamárdi u
2019. aug. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kuba Varadero
2019. aug. 11. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Kicsit azért pontosíthatnál. Végig caakna parton akarsz dögleni vagy azért csinálnálnis valamit? Van legalább 2, de inkább 3-4 heted? Költségvetés?
2019. aug. 11. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 D. Brasco ***** válasza:
Budapest!Hős utcára gondoltam
2019. aug. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyiptom, Marsa Alam ez olcsóbb. Februári úticélok szoktak lenni Thaiföld, Dominika, Kuba, ezek már picit drágábbak. Vagy a nagyon luxus utak pl Maldív-szigetek, Sechelle, Zanzibár, Ausztrália. Mennyi időre mennél?
2019. aug. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#5 Zanzibár meg Seychelle mitől annyira luxus? Mindkettőn voltam 2-2 hetet, per utazás olyan 300k repjeggyel, szállással, költőpénzzel.
2019. aug. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mert még nem sikerült jó ár-érték ajánlatot kifognom🙂 melyik időszakban voltál és hol nézted a repjegyet?
2019. aug. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mindkettő márciusban. Repjegyet asszem mindkét esetben secretflyingról kukáztam.
2019. aug. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!