Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » 16 évesen kiadnak nekem...

16 évesen kiadnak nekem hotelszobát/apartmannt?

Figyelt kérdés
El szeretnék menni a barátnőimmel nyaralni viszont mindegyikünk 16 éves, vagy annál fiatalabb. Szerintetek kiadnak nekem 16 évesen hotelszobát? Vagy esetleg úgy hogy a szállást felnőtt foglalja le, viszont nem lesz velünk?

2019. aug. 15. 17:50
 1/5 anonim válasza:
100%
Nem.
2019. aug. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Mivel a szállásfoglalás is egyfjata szerződéskötés a vendég, és a szállásadó között. Szerződést meg csak 18 évét betöltött személy köthet.
2019. aug. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az működhet, hogy a szállást felnőtt foglalja le, fizeti ki, de ő nem lesz ott veletek.

Illetve ebben az esetben is szükség lesz arra, hogy minden 18 év alattinak a szülei (mindkét szülője) írjanak egy papírt, hogy tudnak az utazásról és engedélyezik.

2019. aug. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 belapus ***** válasza:
Az sem baj, ha a harmadik válaszban leírtakat előzetesen egyeztetik is a szállásadóval, nehogy ott derüljön ki, hogy a törvényes képviselő(k) hozzájáruló nyilatkozatát nem fogadják el.
2019. aug. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válaszokat :)
2019. aug. 17. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!