Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Hol tudok kártya nélkül...

Hol tudok kártya nélkül hotelszobat foglalni?

Figyelt kérdés

Bookingon be lehet állítani de nem találok semmit.

Június 5 és 21 között mennék New Yorkba.


2017. máj. 10. 20:12
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Amerikában kártya nélkül... felejtsd el.
2017. máj. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Sehol nem írtam, hogy nincs kártyám, hanem hogy hol tudok kártya nélkül szobát foglalni.

Van kártyám, csupán készpénzben szeretnék fizetni és nem akarom hogy zárolják az összeget a kártyán.

Egyébként a hamis kártyaszám működött.

2017. máj. 11. 09:32
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy ellenőrzik a kártyát, és ha nem jó, először felszólítanak, hogy javítsd, ha nem teszed meg gyorsan, törlik a foglalásod.

Úgy értettem, hogy Amerikában kártya nélkül nem vesznek emberszámba.

2017. máj. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

En expedian szoktam szobat foglalni az USAba.

A legtobb hotelnel, amikor kartyaszamot kernek, azt csak azert teszik, hogyha nem jelensz meg (vagy tul keson torlod a foglalast) akkor leveszik buntibol egy ejszaka arat.

Ha megjelensz es szolsz, hogy KP-val fizetsz, akkor nem fognak semmit levonni a kartyarol.

Mondjuk olyan hotellel is talalkoztam expedian, aki elore kerte a fizetest, es akkor le is huzzak aznap a kartyadat, hiaba hogy pl. csak 2 honap mulva lesz az utazas.

Keresgelj, ha talalsz olyat, ahol nem kell azonnal fizetni, akkor valaszd azt.


Amikor az oldal azt irja a foglalasnal, hogy fizetni majd a helyszinen kell, akkor nekem meg soha nem zaroltak semmit a kartyamon. A booking lehet hogy mas.


Amugy megeri megnezni a kivalasztott hotel oldalat is, mert lehet hogy az osszeg ugyanannyi, mint a kereso oldalakon.

2017. máj. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egy normális USA motelben-hotelben nem tudsz készpénzzel fizetni. Itt élek, sokszor és sok államban volt már szállásom, de a legtöbb normális szálláson nincs cash fizetés az esetleges rablások miatt, valamint az olyan károk miatt, hogy a kedves vendég ellopja a törülközőket és a hajszátítót, de ez csak a távozása után derül ki.

A gagyi szállásokon, ahol az illegálisok élnek nagy többségben, ott tudsz fizetni kp-vel, de oda vigyál magaddal csótány- és hajtetűirtót és az ágyi poloskák miatt utána dobd ki a ruháidat. Viszont ez utóbbi szállások nincsenek fent az interneten.

2017. máj. 15. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!