Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Nektek melyik a kedvenc...

Nektek melyik a kedvenc legitarsasagotok, es miert? Es melyik szerintetek a legrosszabb?

Figyelt kérdés
2015. szept. 24. 11:27
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
26%

Ha azt kérdezed barátom, alapvetően miért sz.r a máv, amelyik semmiféle rendes szolgáltatást nem képes nyújtani egy belterjes piacon, megértem.


De a légitársaságok versenyenek. Ez azt jelenti, hogy mindegyik hozza azt a színvonalat, hogy elvisz a-ból b-be, ráadásul tiszta, nem hányták le az üléseket, nem sz.rták össze a vécét előtted, és ott vagy néhány óra alatt. Épp ahogy mondták.

NEkem mondjuk kedvenc színem a kék, tehát kedvencem minden olyan légitársaság, amelyik kékre pingálja azt a valamit, ami a repülő farkőán van. De ettől függetlenül alapvetően olyanokkal szoktam utazni, amelyikekre pikkelek: amelyik narancssárgára festi a farkát, vagy sárga az ülése. Vagy lila.

Mert közvetlen, vagy jó a menetrendje, vagy mert olcsó, és kevés rajtuk a sznob.

A többi meg leszarom.

2015. szept. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%

Hát én utaztam már pár légitársasággal, de ez nagyon változo.

Pl Condor hosszú távon elég rossz volt, de hihetetlen olcsó jegyeket ad, és legtöbb helyre közvetlenül megy(frankfurtból). Ami a bajunk volt vele, hogy sokat késik, kicsi a hely és pocsék az étel.

Mopst viszont voltunk velük rövid úton, és nem késtek, a hely ok volt, és amit adtak szendó ehetö volt.


Viszont ha hihetetlen kicsi géppen mentünk az a sunexpress volt nem rég, ez ilyen igazán olcsó járat, nekem a gép aprósága lepett meg leginkább.


BA utaztam 15 éve többször, és akkor elég normális, söt jónak mondott volt. 6 órás úton kaptunk fogkrémet, fogkefét, szemtakarót, takarót, párnát, zoknit....


Pár éve mentünk Emiratessel, habár elég jó út volt, de ahhoz képest, hogy a világ elsöi köztt van, nem nyügözött le nagyon. A kaja pl 2 fajta volt és mire rámkerült a sor már elfogyott csak valami currys cucc volt, pedig szoltam az elején, hogy mivel a kisbabánk a kezemben volt nem tudok enni, de tegyenek a csirkésböl félre, így mire a baba elaludt hoztak curryst és terhessen elfogott a hányinger töle. De amikor a gyerekem lepisilt hoztak az elsö osztályról pizsamát, és így megtudtam szárítani a nadrágomat.

2015. szept. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

Azert mertem feltenni ezt a kerdest,mert aki gyakran utazgat a levegoben,annak mar van egy kialakult velemenye egyes legitarsasagokrol...

En is vegigrepultem egyszer tizenoràt British Airways-sel,ahol pl nem volt finom az etel...de Qatar Airways-en nagyon finom volt,csak tul hosszu az ut Azsiaba a kerulo miatt... Egyes legitarsasagokon nem szinvonalas a kiszolgalas stb- ilyen velemenyekre lettem volna kivancsi.

Nem 2 oras utakrol vartam beszamolot,hanem hosszu utakra mivel en gyakran jarok ki Azsiaba,igy a tizenoras ut nem mindegy hogy telik. Ilyen bunkó valaszokra nem vagok kivancsi "baratom",de a masodik valaszolonak koszi,es Emirates-en nem utaztam meg,de sokszor szemezek vele :D:)

25L

2015. szept. 24. 13:05
 4/30 anonim ***** válasza:
20%

Amelyik elvisz A-ból B-be nekem megfelelő áron az a kedvenc.

A legrosszabb kaját az Alitalian ettem de jó áron elvitt vagyis nekem tökéletesen megfelelnek. Utaztam már jópár harmadik világbeli légitársasággal de pont ugyanolyan jó volt mint pl a Turkish.


Szóval szerintem ennek a kérdésnek nincs sok értelme.


Persze jönnek majd a sznobok akik szerint csak az Emirates, Qatar és Ethiad a jó légitársaság de ez messze nem így van.

2015. szept. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
90%
Hát ezaz elvisz A-B be.. Alapból kevés légitársaság van ami tényleg repül az összes kontinensre. Nekem a Lufthansa a kedvencem. Sok helyre repül, jó a Miles and More rendszere és nekem a müncheni reptér a kedvencem. A szolgáltatás jó. Akciók is jók, de tény különben drága. Az ázsiai társaságok nagyon jók, személyes kedvenc a Silk Air, 30 kg feladandó az árban, főt étel, kedves személyzet és olcsó. Árból kiindulva azt hittem, hogy fapados. A melyiket nem szeretem, a Finnair, Európán belül nincs benne az árban a csomag, étel és mégis drága.
2015. szept. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

Szerintem nem ertelmetlen a kerdesem egyaltalan,pont ezekre voltam kivancsi,koszi 5os️

Nekem is a Lufthansa a kedvencem,szerintem finom az etel is:)

2015. szept. 24. 15:43
 7/30 anonim ***** válasza:
0%
Persze a Lufthansa. Állandóan sztrájkolnak, totál kiszámíthatatlan és megbízhatatlan. Én 3 légitársaságnál nem veszek soha jegyet Air France, KLM és Lufthansa, ezek állandóan valamiért sztrájkolnak. A világ össze többi társágával hajlandó vagyok repülni de velük nem.
2015. szept. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
Állandóan sztrájkolnaktól azért messze van a Lufthansa..
2015. szept. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
45%
ja, kb 2 havonta (utoljára pár hete volt)
2015. szept. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
90%

Lufthansa, Austrian Airlines, Virgin Atlantic, British Airways.


Fapadosokat nem szeretem, de cserébe viszont olcsóak.

2015. szept. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!