Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Berlin mennyire biztonsagos?...

Berlin mennyire biztonsagos? Van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés

4-5 ev mulva koltoznek ki Nemetorszagba. Nagyon tetszik Berlin, szoval nagyon szivesen koltoznek oda csak nem tudom mennyire biztonsagos a migransok miatt? Tudom, hogy nem csak ott vannak migransok hanem egesz Nemetorszagban, de gondolom azert megis csak ott van a legtobb mivel az a fovaros. Van valakinek tapasztalata esetleg aki ott el?


Mindenkeppen Nemetorszagba szeretnek koltozni mert kiskorom ota nagyon tetszik.

Irnatok nekem Berlinhez hasonlo szep nemet varosokat? Amik szinten vannak olyan gyonyoruek mint Berlin? Szerintetek melyik a legjobb nemet varos ami jobb es szebb mint Berlin?

Normalis valaszokat lecci. Elore is koszonom! :)



2018. júl. 13. 14:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
Ellopnak a migráncsok. :S
2018. júl. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
78%
Leharapják a fejedet :)
2018. júl. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Lecci, normalis kommenteket irjatok. Ne csinaljatok viccet a kerdesembol.
2018. júl. 13. 16:20
 4/14 anonim válasza:
0%
20 éven belül egy kalifátusban találod magad, és húzol haza. Télen vettem egy házat Vas megyében, egy osztrák határ melletti faluban. Nem ott lakom, de gyakran járok le. Mindkét szomszédom német, meg a falu fele. Eljöttek ide, mert elegük van.
2018. júl. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gáz nincs, ne higgy a bérrettegőknek.
2018. júl. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
84%
München sokkal szebb, Berlin változatosabb.
2018. júl. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
71%
Lécci ne hidd, a kérdésed komolyabb, mint a válaszok, amiket kapni fogsz.C' est la vie mon ami, kiírtál egy kérdést, amiből ordít, hogy ostoba félművelt vagy. Jogot adtál arra, hogy aki erre jár, belerúgjon a seggedbe.
2018. júl. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Kedves utolso, latom nem ertetted a kerdest, ha ne ertetted nem kell valaszolnod. Meglettem volna a te valaszod nelkul is. De semmi baj, nem haragszom, vannak olyan emberek akiknek nehezen jut el az agyukig a kerdest. Te is ilyen vagy utolso valaszolo.

Nem ertem miert valaszolnak olyanok akik nem tudnak ertelmesen valaszolni.

2018. júl. 13. 17:11
 9/14 A kérdező kommentje:
AZ 5-os es 6-os valaszolonak koszonom a normalis es hasznos valaszt :)
2018. júl. 13. 17:13
 10/14 anonim ***** válasza:
97%
Te is bevándorló leszel. Berlin az egyik kedvenc városom, de nem tudom, hogy ilyen agymosott embereknek tetszik-e.
2018. júl. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!