Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ki akarok települni Skandinávi...

Ki akarok települni Skandináviába?

Figyelt kérdés
Szeretnék kitelepülni az egyik Skandináv országba. Angolul elboldogulok és pénzügy-és számvitel ügyintéző végzettségem van. Tudom, ezzel nem sokra megyek külföldön. Magyarországról azért akarok elmenni, mert úgy vélem, hogy külföldön egy sokkal pozitívabb légkör uralkodik, mint itthon. Hogyan vágjak bele?

2019. szept. 8. 16:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Legyen sok pénzed és munkahelyed ott mielőtt kimész.

Az "elboldogulok" angolul kevés lesz, hacsak nem tudsz svédül/norvégul/dánul.

Nem hiszem, hogy külföldön sokat érsz az itteni pügyi-számviteli ügyintéző végzettséggel, de ha van munakatapasztalatod, az már valami.

Ha nincs ismerősöd se kint, akkor elég nehéz, de ha mindenáron ezt akarod (szerintem nem, csak valami hirtelen jött kalandvágy), akkor nézegesd az álláshirdetéseket és jelentkezz ha van vmi olyan, ami érdekel.

Mindenképp fejleszd az angolodat vagy tanulj meg az adott ország nyelvén, mert ha az "elboldogulok" középfok körüli szintet jelent, akkor max. takarítani mehetnél, de még arra se vennének fel mert vannak akik ott élnek és tudnak angolul, ahhoz nem fognak külföldről felvenni senkit.

Röviden: angol vagy helyi nyelv tanulása és munkatapasztalat szerzése.

2019. szept. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Először válaszd ki, hogy hova mennél, aztán ess neki az intenzív nyelvtanulásnak. Az angolul elboldogulokkal nagy jövőd nem lesz
2019. szept. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Települj.
2019. szept. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
55%

Ez engem is érdekel nagyon :)

Én a legszívesebben Finnországba mennék.

2019. szept. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!