Kezdőoldal » Utazás » Európa » Melyik országba érdemes...

Melyik országba érdemes kimenni dolgozni érettségi után, ha nem akarok egyből egyetemre menni?

Figyelt kérdés
Angolul jól beszélek Nem mellékes az sem, hogy milyen szállást tudok bérelni. Előre is köszönöm a segítséget.
2017. jún. 3. 11:22
 1/2 anonim válasza:

Hát Angliába kimehetnél, sok ismerősöm van ott és egész jó állásuk van egyetem nélkül is. Viszont a Brexit miatt előre kell az h hívjanak oda dolgozni. Szóval nem mehetsz csak úgy oda munkát keresni.

De azért sok sikert :) !

2017. jún. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Engem felvettek Dániába egyetemre. Sajnos ugy alakult hogy anyagi okok miatt nem tudtam az ideji tanévben elkezdeni az egyetemet. Szoval kihagytam egy évet es dolgoztam/ pénzt gyűjtöttem.

Cipruson dolgoztam nyaron animatorkent. Ayia napa nevű part szakasznál... imádom!!!! Legnagyobb bulihely ahol valaha voltam.

Télen meg mentem szállodába PR-osmak. Most nyaron meg megint vissza az animatorkodas.

Szeptemberben kezdem a sulit. Addigra olyan 1,7-2 millát tudok majd osszesporolni. Nem lesz elég sokáig de amíg munkat találok kint addig szuper.

Szoval dióhéjban: nagyon ajánlom Ciprust dolgozni!! Szállást is kapsz meg minden. Annyi hogyha spórolni akarsz akkor nagyon oda kell figyelni... en is elég szerényen éltem ebben az évben. De vissza gondolva 100%ban megérte.

Remelem tudtam segíteni

Puszi

2017. jún. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!