Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » 10 hónapos Angliai munkavállal...

10 hónapos Angliai munkavállalás esetén kell vízum az Egyesült Királyságba?

Figyelt kérdés
10 hónapra megyek au pair-nek és most rengeteg kavarás van a brexit körül. Kell vízum az országba vagy nem? Előre is köszönöm a válaszokat!

2019. szept. 9. 09:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kiléptek? Még nem. Ezért változatlanul az EU egyik tagállama jelenleg is.
2019. szept. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Amíg hivatalosan nem történik változás, addig a jelenlegi szabályok élnek, tehát nem kell. Nyugi, ha bekövetkezik a Brexit az rengeteg munkavállalót fog érinteni, tehát biztosan lesz új protokoll, amiről tájékoztatni fognak.
2019. szept. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Még nem lesz semmi változás. Most annyi lesz hogy el kezdik a kilépést elvileg még 1 de valószínűleg több lesz mire minden el lesz rendezve. Nem kell vízum.
2019. szept. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

AU pairnek ne menjél, amúgy ráadásul az nem számít munkavállalásnak.


Helyette inkább keressél valami normális munkát.

2019. szept. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Utolsónak:

Köszi a jó tanácsot, de már kint vagyok és eszméletlen jó családhoz kerültem, úgyhogy nem fogok megbánni semmit. A ,,normális" munkának is meglesz és meg is volt már a helye az életemben. Az egész életedet végigdolgozod, néha élni is kell, minek halmozol fel annyi pénzt, ha közben nem látsz világot és nem élvezed az életet? :)

2019. szept. 17. 00:48
 6/7 anonim ***** válasza:
Én nem halmozom a pénzt.
2019. szept. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mellesleg Angliában élek:)
2019. szept. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!