Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Melyiket választanátok: 3...

Melyiket választanátok: 3 hónap pihi Mexikóban, vagy 1 hónap világkörüli út?

Figyelt kérdés

2019. okt. 3. 21:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Világkörüli utat. De csak azért,mert Mexikó teljesen hidegen hagy
2019. okt. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
91%

@8 Tudok olvasni, tanítottam magyar nem is olyan nagyon régen. Azért válaszoltam ezt, mert javasolni merészeltem volna, hogy 3 hónap Mexikó helyett érdemesebb bejárni a környező országokat. Az egy hónapos világkörüli utat te sem gondolhattad komolyan, amikor nettó 10 nap legalább elmegy utazással, akkor is ha mondjuk csak egy ilyen London-New York-LA-San Francisco-Hawaii-Sydney-Tokió-Peking-Bangkok-Dubai-Marrakesh-jellegű kisebb körútról van szó, amiből még így is kimarad rengeteg dolog. 3 hónap Mexikóra elég sok, viszont csupa érdekes országból áll a környék. Azért javasoltam amúgy ezt, mert jártam elég sokat a környéken és szerintem ennyi időt mindenképp érdemes eltölteni ezeken a helyeken.


@10 Nyilván nem erre értettem. Ha az ember 3 hónapot utazik, akkor általában felmond a munkahelyén és a megtakarításaiból él. Csináltam nem egyszer, pedig nem vagyok túl idős és nem, nem alja munkákat hagytam ott, hanem multis középvezetői pozíciókat.

2019. okt. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Én Magyarországon csináltam 2 hét utat,sok helyen jártam,de nem sok mindenre volt időm, pedig nem lazsáltam,szóval maximum itt Európában lehet csinálnék egy országbon belül, vagy 2-3 országon keresztül el mennék, sajnos 1 hónap nagyon kevés,mikor majd az usa körutamra megyek legalább 3 hónap de lehet hogy sokkal több időre lesz időm, Kanada is nagy ország oda sem lesz elég 3 hónap.

Egyébként attól függ mit szeretnél, pihenni vagy kirándulni?

Mert ha kirándulni minnél, több helyre el akarsz jutni akkor csak fáradtab leszel.

2019. okt. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
10# Nekem az osztrák főnököm azt mondta hogy csak egyszer élünk,nyugodt el mehetek akár 1 évre is, ő is volt fiatal, csak szóljak neki időbe, addig is fel vesz ideiglenes mást a helyemre,pedig csak egy mezei kamionos vagyok,aki igaz hogy néha lát világot is de az nem olyan, mert nincs sok időd ha kirándulni akarsz és itt azt mondják menni kell akkor menni, ha meg mégsem kell, van időm jól be tervezni igaz akkor sem mindig úgy alakulnak a dolgok,Vezeniaban is 2 napot terveztem a városban erre lett belőle félnap kapkodás.
2019. okt. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Az egy hónap világkörüli utat választom, és megállnék 3 hónapra Mexikóban.
2020. okt. 24. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!