Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Titeket sem érdekel nyaralás,...

Titeket sem érdekel nyaralás, étterem ilyesmi?

Figyelt kérdés
Ti sem mentek nyaralni, étterembe, stb.?
2019. okt. 5. 14:55
1 2 3
 11/25 anonim válasza:
8%

Utazás igen

Ha utazom szívesen megyek egyszer helyi étterembe és kóstolom meg a helyi specialitásokat. Egyebként nem érdekel az étterembe járás. Finomabbat főzök és frissebb alapanyagból mint amit ott adnak. Ez az eddigi tapasztalatom. Akkor minek költsek egy vagyont. Nem is birok megenni akkora adagot? Még a felét sem

2019. okt. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim válasza:
80%

Antiszociális lettem, de utazni, nyaralni világéletemben szerettem. Eljutottam pár helyre, de csak belföldön. Étteremben akkor szeretek enni, ha csak ketten ülünk egymással szemben, vagy mellett, akit szeretek és nem kell csoportosan kajálni. Régen se szerettem a dáridókat, közös kajálásokat, és ez most is megmaradt. Bakancslistán volt a tenger látványa, de ezt valószínűleg már nem jön össze. Sokszor álmodom vele. Ez egy hosszú történet, mi, miért volt-van-nem lesz már. A vágy megmaradt, de nem tehetem fizikai okok miatt.

Te menj és láss világot, ha megteheted. Ne hagyd ki, mert 50-60 évesen már bánni fogod, mit hagytál ki. (Tapasztalat.)

2019. okt. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
94%

Én imádom az éttermeket. Általában olyat eszem, amit otthon nem szoktam, vagy nehezebb, hosszabb idő elkészíteni (steakek, pulled pork, sous-vide-ált dolgok). Amennyiben megtehetjük, kb. heti 1x, de min. havi 2x megyünk jobb helyekre.


A nyaralásban egyedül a pakolás-utazás részt nem szeretem. Családdal évi 1x mindig jártunk különböző helyekre, Európán belül. Valamint minden évben legalább 1x meglátogatjuk a párom édesanyját, aki ~2000km-re lakik. De ez utóbbi kevésbé nyaralás kategória.

2019. okt. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
94%
Utazni szeretek, de nem kifejezetten mindig nyaralni. Étterembe is szeretek járni időnként. Van, amit én nem tudok elkészíteni, mert bonyolult vagy különleges alapanyag kell hozzá.
2019. okt. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Már miért ne mennénk?

Nem piálunk, nem bagózunk, beosztással élünk, tehát el tudunk menni.

2019. okt. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Dehogynem.
2019. okt. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
77%

Idén még csak 4-szer voltam külföldön, és még nincsen vége az évnek....

Amíg külföldön vagyok, addig sem hallom az itthoniak siránkozását, hogy ki és miért nem megy sehová.

2019. okt. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
51%

Étterembe szeretek járni, mert imádok enni. Sajnos.


Nyaralás vagy egyáltalán az utazás alapból sem a kedvencem, de mostanában a munkámból kifolyólag sokat utaztam külföldre, így jelenleg egy itthoni döglést többre becsülök bárminél.

2019. okt. 6. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Nem, számomra ez csak plusz probléma nem szorakozás.
2019. okt. 6. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
93%

Utazni szeretek, de abból a strandon döglés az maximum egy nap. Mindegy hány fényképet, műsort néz meg valaki a világ különböző pontjairól, egyszerűen nem ugyanaz, mint élőben. Mi a férjemmel ajándékok helyett utazunk.

Étterembe is szeretek járni, bár nem mondanám, hogy utazásaimat leszámítva túl sokat tenném, de azért előfordul ad hoc jelleggel. Jó érzés néha, hogy elém rakják a meleg ételt és nekem semmi közöm hozzá.

2019. okt. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!