Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hova mennétek nyaralni autóval...

Hova mennétek nyaralni autóval,3 fiúgyerekkel Európában Budapestről 5-6 napra?

Figyelt kérdés
Sok ország megvolt ez tény, főleg a populáris helyek, de biztos voltak kellemes meglepetés emlékeitek kevésbé ismert helyeken, erre kérlek, osszátok meg, köszönöm szépen előre is! Költségkeret 400eFt.

2019. júl. 30. 11:20
 1/6 D. Brasco ***** válasza:
93%
Ha nem akarsz messzire menni akkor pl szlovenia!Van ott minden ami jo:hegy,tenger,barlang,1.vilaghaborus dolgok stb stb
2019. júl. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

Attól függ mi az érdeklődési kör. Ha tengerpart/természet, akkor Szlovénia jó lehet. Sőt, még Dánia is, bár jó messze van.


Ha kultúra, akkor Lengyelország vagy Oroszország, ha közelebb akartok, akkor Szlovákia/Románia.


De szerintem még Anglia is megérné, bár több mint 1 nap kocsival, viszont ott aztán minden van, szállás ára nem vészes, ha nem közvetlen Lo donban szálltok meg, hanem mondjuk Canterburyben vagy messzebb.


De amúgy Törökország is szuper hely, bár sokan ódzkodnak tőle, ez már a tőletek függ.

2019. júl. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezért elég nehéz tudni, hogy mik is az igények. 5 emberre ez az összeg azért nem túl sok. Most nyáron repülös nyaralás ebbe az árba tuti nem fér bele. Habár 5-6 nap nem is túl sok.


Èn is azt ajánlom, hogy valami autóval könnyen elérhetö helyet kell keresni.

2019. júl. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen Balkán. Szerbia, Montenegró, Bosznia. A világ legjobb helyei, tudnak angolul és megfelelő a költségvetésetek is.
2019. júl. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem írtad, hány évesek.

Nekem a Tátra (Tarpataki vízesés, Sucha Bela stb) volt jó emlék, és a túrázás nem drága.

Szlovénia, rafting + canyoning ha már nagyobbak (nálunk még csak tervben), bár az nem tudom belefér-e ennyibe.

2019. aug. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szlovénia +1. Én meg sajnos nem voltam, de annyira tetszik képek alapján, illetve tesóm volt már, nem drága és szerinte is gyönyörű. :)

Lengyelország szintén jó hely, Krakkó érdekes, bár lehet nem 3 kisebb gyereknek.

2019. aug. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!