Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Titeket sem érdekel nyaralás,...

Titeket sem érdekel nyaralás, étterem ilyesmi?

Figyelt kérdés
Ti sem mentek nyaralni, étterembe, stb.?
2019. okt. 5. 14:55
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
90%

Az utazás az egyik legfontosabb dolog az életemben, eddig több mint 80 országban jártam, amikor időm és pénzem engedi, azonnal idulok is, most is épp Albániában vagyok.

Az éttermezés szintén integráns része a hétköznapjaimnak, az egyik legjobb módja más kultúrák megismerésének.

2019. okt. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Szeretek utazni, évente többször megyünk valahova belföldön és külföldön is. Sokszor kevésnek érzem, mennék többet is, de nehéz társaságot szervezni. Egyedül nem szeretek menni.

A munkahelyemmel szemben van két nagyon jó kis étterem, ott szoktunk menüzni hétközben. Amúgy étterembe szinte csak külföldön járunk, vagy itthon alkalmanként (pl. születésnap), akkor a különlegesebb helyeket keressük.

2019. okt. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Az utazás a legnagyobb öröm az életemben. Nem a pihenős vízparton fetrengős nyaralásra kell gondolni, mert nem szeretek pihenni, de imádok utazni, bejárni egy adott helyet, túrázni, felfedezni, helyiekkel vegyülni, tanulni a helyről. Nem csak hobbi, hanem boldogságforrás is. Éttermekbe is szívesen járok, szeretek jókat enni, nekem az is egy élmény. Legtöbbször otthon főzök, de néha jólesik máshol enni, főleg olyan konyhát amiben annyira nem vagyok jártas (például japán, thai, koreai).

Ami viszont "cserébe" egyáltalán nem érdekel: ruhák, cipők, új telefon/egyéb kütyük, tárgyak halmozása. Ruhát évente 3x veszek, általában ha valami elszakad vagy elkopik, összesen van egy nagyobb bőröndnyi. Telefont - évente veszek, a laptopom 8 éves és még tök jól bírja, van összesen 3 pár cipőm egyszerre, nem vásárolgatok dolgokat, amim van és nem megtakarítás azt inkább programra, utazásra, élményre költöm. Mindenkinek mások a prioritásai és ezzel nincs semmi baj szerintem.

2019. okt. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
szerk: "Telefont - évente" az "Telefont 5 évente" akart lenni :)
2019. okt. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
90%

Mi most tartunk kb ott, hogy már a gyerekek se túl kicsik, és anyagilag is jól állunk. Úgyhogy utazunk, amikor csak lehet - persze két dolgozó felnőttnek és három iskolás gyereknek a szabadideje elég korlátozott.

Az éttermek nem különösebben hoznak lázba.


Egyébként én ebben is nőttem fel, több hetes körutakat tettünk sátorral, éttermezés nélkül.

2019. okt. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!