Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Kolozsvàra menyibe kerül a...

Kolozsvàra menyibe kerül a vonat jegy?

Figyelt kérdés
Tudja e valaki hogy püspökladànyból ami megy vonat kolozsvàra menyibe kerül a vonatjegy?
2019. okt. 6. 11:21
 1/7 anonim ***** válasza:
17000
2019. okt. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A legkedvezőbb opció 15 euró, de azt előre, adott vonatra meg kell venni, nem lehet változtatni.

A standard nemzetközi jegy 22 euró.

[link]

2019. okt. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem figyeltem eléggé, mivel kolozsvárra csak IC megy, a standar nemzetközi jegyárnál plusz 3 euró a helyjegy, azaz összesen 25 euró.

A 15 eurós SparDay jegyben ez már benne van.

2019. okt. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jegyet majd ott veszem ugyis meg mert szerbiàból utazom előbb Debrecenbe ès màsnap tovàbb püspökladànyból kolozsvàrra.è1 hèt mulva meg vissza.csak kegy àràt akartam tudni körülbelül mennyibe kerül.
2019. okt. 6. 11:38
 5/7 A kérdező kommentje:
20ezer forint remèlem eleg lesz kolozsvàr meg vissza.
2019. okt. 6. 11:42
 6/7 A kérdező kommentje:
Az oda vissza jegyet meg vehetem mindjàrt püspökladànyban? Nem tudom medig èrvènyes csütörtökön mennèk ès hètfön vissza.
2019. okt. 6. 11:46
 7/7 anonim ***** válasza:

SparDay jeggyel 15 € egy irány. Ez korlátozott darabszámban érhető el.

A sztenderd jegy ára 22 € egy irányban, 33,80 € oda-vissza.


Ha olyan eljutast választottál ,hogy Nagyváradon úgyis átszállnál, akkor Puspokladanyig illetve Nagyváradról belföldi jegyekkel utazhatsz, a kettő közötti kishatárforgalmi jegy ára 6,80 € egy irányban, 9,90 € oda-vissza (de már másnap vissza kell utaznod legkésőbb , ha ezt a retúrt választod!)

2019. okt. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!