Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ukrán pénzbírságot hogyan...

Ukrán pénzbírságot hogyan tudok itthonról (Magyarország, Budapest) befizetni?

Figyelt kérdés

Október 11-én Munkácsról hazafele (Budapest) jövet Csapnál leszállítottak a vonatról.

Érvényes okmányaim (útlevél, személyi) voltak/vannak, ámde túlléptem a 90 napot. Sajnos, nem tudtam erről a 90 napos tartózkodási limitről!

A pénzbírság 1700 hrivnya, mellyel nem is lenne probléma, csakhogy rögtön vissza is küldtek Magyarországra, Záhonyra. (és nem térhetek vissza 3 hónapig)


Meg szeretném kérdezni, hogy van-e lehetőségem online (számláról számlára) befizetni valahogy itthonról, mert ugye vissza már nem mehetek Ukrajnába postán befizetni.

Vagy mi a teendő?



2019. okt. 16. 10:47
 1/1 anonim válasza:
A határon betudod fizetni helyszínen. Szólsz az ukrán katonának, bevisznek az irodába, ott van pénztár is és befizeted, majd visszajössz.
2019. okt. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!