Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Mik a tapasztalatok a New...

Mik a tapasztalatok a New Yorki taxikkal? Átvernek, többet kérnek vagy megbízhatók?

Figyelt kérdés

Nyáron valószínűleg eljutok New Yorkba. Szeretnék egyszer taxizni, mert azt szerintem hozzátartozik egy New Yorki nyaraláshoz. Rome2rio-n 10-12ezer forintnyit írt ki az útra, amit tervezek megtenni vele (11 percet írt az útra).

Térkép vezetéssel 13 km-t ír (és ott már 41 percet ír, de ott valószínűleg a jelenlegi forgalmat belekalkulálja). És hobokeni címre mennék át.

Kb ennyi lesz vagy drágább?


2019. márc. 14. 20:34
 1/6 anonim ***** válasza:
23%
igen
2019. márc. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nyilván drága és a turistákat lehúzzák,viszont ha el jutsz New Yorkba akkor ne spórolj ilyeneken.
2019. márc. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Taxiztam néhányszor N.Y-ban nem tapasztaltam átverést.

A Kennedyn meg -emlékeim szerint- ki is voltak írva az árak a taxiállomáson.

2019. márc. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Menj uberrel vagy lyfttel, sokkal olcsobb, es nekik muszaj azon az uton menni, amit a gps mond nekik. Csak a te kifejezett keresedre tehetnek kerulot. A bankkartyaddal fizetsz, es nem tud atverni.
2019. márc. 16. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#4 csak úgy a lényeg nincs benne a taxi “leintegetés”. Alapból tömegközlekedéssel fogok majd menni.
2019. márc. 16. 00:40
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem rosszak a City taxik (yellow cabs) de nem fognak atvinni New Jerseybe. Csakis varoson belul tudnak utast szallitani. Egyetlen kivetel Newark Airport, oda elvihetnek.

Ha megiscsak Hobokenbe keszulsz, menj tomeg kozlekedessel, vagy Uberrel, vagy egy telefonon keresztul rendelheto taxival (livery cab).

2019. márc. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!