Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Megbízhatok az útitársamban,...

Megbízhatok az útitársamban, vagy kezdjek el aggódni?

Figyelt kérdés

Külföldre utaznák hoszabb időre a repülőjegyet is megvettem oda vissza egy utitárssal( nő ) nem vagyunk egy korosztály,de Ő felvette a kapcsolatot egy másik ( korosztálya beli pasas ) emberrel,aki utazna majdnem ugyanoda és talákozott is vele.


Nekem azt mondja csak azért találkozott vele,hogy megtudjon információkat, milyen egy ilyen út,mert az illető már volt sokszor ott,de mikor megkérdeztem milyen infokat tudott meg,azt mondta nem lényeges.

Ez nekem nagyon furcsa.


Nem nagyon szeretnék a 2 szék közé esni.


Az akivel felvette a kapcsolatot egy pár héttel később megy majdbem ugyanoda,mint mi,de akkor már elvileg tovább mennénk.


Hogy lehetne megkérdezni egész finoman,úgy, hogy az igazat mondja,hogy mit tervez a másik útitárssal kapcsolatosan ?


2019. nov. 23. 01:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

"A kérdező kommentje:

Mivel az utazás rovatba tettem a kérdésem gondoltam olyanok válaszolnak, akik már utaztak,de nem."


Tényleg nem utaztam még soha... csak idegenvezettem Spanyolországban :D


"Egyrészt a szoba megosztás miatt ha egyedül mennék dupláját kell fizetnem..."


Nos, ez egyáltalán nem derült ki a kérdésedből, mert a következőt írtad:

"Külföldre utaznák hoszabb időre a repülőjegyet is megvettem oda vissza egy utitárssal"


Mi meg nem vagyunk gondolatolvasók: mire gondolt a költő... akarom mondani, a kérdező? :-)


Sőt, tudod, mit? Még az sem derült ki a kérédsedből, hogy TE férfi vagy-e vagy nő? ezért nem is értjük, hogy miért probléma az, hogy ha valakivel beszélt, aki később fog utazni ugyanoda? Mert ezt még mindig nem értem, miért gond ez? Hiszen addigra Ti már eljöttök onnan.

2019. nov. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
81%

Ennyire labilis idegállapotú nővel, aki egy kérdést sem képes érthetően megfogalmazni ill. leírni, a sarokig sem utaznék el nem, hogy egy hosszabb külföldi útra.

Gyaníthatóan a partnercsaj is rájött utólag, hogy egy életképtelen kolonc lennél csak a nyakán, és ezért egy érettebb és komolyabb partnert keresett akire tud majd számítani kint.

2019. nov. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
52%
Úgy látom, hogy talált, mert egy hosszú obszcén privátot írt a kis csaj.
2019. nov. 24. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!