Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hogy szokás táborokban zuhanyo...

Hogy szokás táborokban zuhanyozni?

Figyelt kérdés

(18 alatt)

Láttam már olyat hogy úgy zujanyoztak, hogy magukon hagyták az alsó gatyàt.

Egyáltalán szokás tàborban meztelenül zuhanyozni?

(Tudom hogy nem találtam el a kategóriàt, de nem tudtam melyikbe irjam)



2020. jan. 10. 18:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Úgy szokás, mint egy kempingben vagy strandon vagy uszodában - vagy bármilyen más közösségi zuhanyzóban: ki-ki szokása és gátlásai szerint.

Én is láttam már olyat,,hogy alsónadrágban zuhanyzott valaki. Meg olyat is, hogy anélkül. 🙃

Szóval erre nincs szabály. 💁🏻‍♂️

2020. jan. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%
Koliban is volt aki alsóban zuhanyzott. Elég fura szerintem, nem mintha néznéd a másikat, meg nem lóbálsz semmit meg nem álltok le kardozni, de azért fura hogy valaki lezuhanyzik alsóba, majd a vizes alsót bevágja a szekrénybe, de mivel nem szárítja így csak ott poshad (emiatt is fura, ha szárítaná annyira nem lenne az, de így hogy lezuhanyzik majd a vizes alsót dugdossa)
2020. jan. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
71%
Ruha nélkül és egy fülkébe egy ember.
2020. jan. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
43%
Engem az zavar, hogy az ilyen zuhanyzókra mi a francér nem raknak ilyen eltakaró függönyt vagy mi az. Én ha úgy van viszek fürdő gatyát és kész. Én se szeretem a mellettem lévő társam dagadt seggét nézni. És nincs olyan, hogy nem kell odanézni mert azt nehéz ám megoldani xD
2020. jan. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyen 12 évesen voltam utoljára táborban, akkor bikinit vettem fel, ahol nem volt függöny (lány vagyok természetesen).

Most nem tudom, mit csinálnék, elég szégyenlős vagyok teljesen pucéran őszintén szólva. De ha a bikinis megoldást választanám, az nem jelentené azt automatikusan, hogy hagynám vizesen benn rohadni a szekrényben...Miért ne teríthetném ki azt is a többi ruhával együtt?

2020. jan. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
50%
Ha leejtik eléd a szappant, ne hajolj le érte, csapda! :)
2020. jan. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Aki nagyon szégyenlős, az fürdőruhában szokott, igen. De én pl. edzőteremben is simán zuhanyzok meztelenül, akkor is, ha nincs ajtó vagy függöny. Befordulok a fal felé, hogy a fenekemen kívül mást ne lássanak, oszt jónapot.
2020. jan. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
62%
Zuhanyozni meztelen szokás. Mostanában a sok testkép zavar miatt látom, hogy a fiatalabbak nagyon szégyellősek. Majd kinövöd.
2020. jan. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%
Bár én nem 18 alatt vagyok, mert 20 vagyok, de akikkel táborozok az egyesületben lévő gyerekek. Nálunk amikor edzőtábor van, mi mindíg úgy megyünk zuhanyozni, hogy minden srác egyszerre meg be a fürdőbe. Álltalába 3 tusoló szokott lenni, és mi teljésen le szoktunk vetkőzni. Senki nem szégyenlős, és mindenki meg vár mindenkit.
2020. jan. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

“Mostanában a sok testkép zavar miatt látom, hogy a fiatalabbak nagyon szégyellősek”

Meg azért, mert divat másokat csoportosan csúfolni, cikizni, és sajnos nem mindenki olyan szuperkemény, hogy ezt csak úgy letojja (pláne ha csak ilyen 12-13 évesekről van szó). Sőt sajnos már a telefonnal suttyomban lefotózás sem ritka. Szerencsére az “én időmben” (nem vagyok öreg, de akkor még nem volt mindenkinek olyan modern kütyüje, mint most) ez még nem nagyon ment, de pl most 9(!) és 13 éves unokatestvéreim osztályában már sima ügy egy-két kattintás a tesiöltözőben, meg is történik gyakran :(

2020. jan. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!