Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Tudnátok nekem olyan országot?

Tudnátok nekem olyan országot?

Figyelt kérdés
...amelyik nincs benn a köztudatban, kevesen utaznak oda nyaralási célzattal, viszont ennek ellenére mégiscsak van több érdekes látnivalója és a kultúrája is színes, izgalmas.

#látnivaló #ország #szokás #történelem #kultúra #nyaralás #nemzeti örökség #nincs benne a köztudatban #népi hagyományok
2017. márc. 8. 15:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

2017-et írunk, ma már nincs olyan, hogy valami ne legyen köztudatban. Vannak kevésbbé népszerű országok, de sajnos gyakori, hogy azért nem népszerű, mert nem biztonságos.

Szerintem egyébként régi szovjet országok, Grúzia, Azerbajdzsán, Örményország érdekes lehet és turisztikailag annyira nem felkapott. Ázsia egyre nagyobb turisztikai központ, de lehet találni érdekesebb, kevésbbé felkapott helyeket, pl. Indonéziában, Kínában, Mongoliában stb. Kérdés mennyi pénzed és időd van.

2017. márc. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
56%
Kambodzsa, Kína, Nepál, esetleg Peru.
2017. márc. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
66%
Palau,Guam stb...
2017. márc. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
59%
Olvastam egyszer egy magyarról, aki eljutott Észak-Koreába turistaként. Állítólag nagyon durva szigorú követelményeknek kell megfelelned ahhoz, hogy beengedjenek, és rengeteg szabályt be kell tartanod, és ha megszeged, ki is nyírhatnak, de minimum nem engednek haza. De állítólag megéri, mert baromi szép és érdekes hely, és az idősebb korosztály számára még nosztalgikus is, mert csupa olyan cuccuk van, amiket itthon már csak a '80-as évekbeli fotókon láthatunk.
2017. márc. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
52%
Attól függ milyen mesdze vagy hajlandó elmenni. A csendes-óceáni szigrtvilágban sok szép érdekes hely van amiket kevesen látogatnak mert nagyon félreeső helyen van és problémás na meg drága az odajutás. De ha Európa akkor pl Albánia, Macedónia ami ilyen bár itt azért összefutni turistákkal.
2017. márc. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Először is köszönöm a válaszokat! :) A "nincs benne a köztudatban" dolgot úgy értettem, hogy oké, hogy tudnak róla az emberek, de kevesen mennek oda nyaralni.


Az meg teljesen mellékes, hogy nekem mennyi pénzem van, és mennyire problémás az odajutás, nem szándékozom utazni sehová. Viszont az országokra majd ránézek, és választok egyet, amelyik majd leginkább beleillik az elképzelésbe. :)

2017. márc. 8. 18:01
 7/14 anonim ***** válasza:
Albániát nagyon ajánlom, ahogyan Grúzia is rendkívül izgalmas és gyönyörű ország.
2017. márc. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Na akkor, Grúzia oké de fullon van turistákkal, Örményeknél és az Azerieknél sokkal kevesebb turista van.

Kína, Kambodzsa, Nepál és Peru mindegyikben voltam és hemzsegnek a turistáktól viszont szuper országok és ha pl Peruban északra mész (off the beaten track) akkor sokkal kevesebb a turista

Közép Ázsia országok, Kirgiz, Tajik és Üzbegisztán érdekes és nem sok turista

Afrika: Etiópia (most oda megyek), Ghana, Botswana érdekes és nincs sok turista

Indonézia is jó de le kell térni a járt útról mert ott is lég sok a turista, de nem vészes

Szóval van sok ország ami az igényeidnek megfelel.

2017. márc. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nos, ránéztem egy-kettőre, többek között Grúziára is, de ha ott sok a turista, akkor kiesik... viszont akkor vagy Őrményország vagy valamelyik közép-ázsiai lesz. Még egyszer köszönöm, sokat segítettetek! :)
2017. márc. 8. 18:51
 10/14 anonim ***** válasza:

Grúzia

Most voltam ès csak JÓ tapasztalatom van, a szìvem mar húz is oda vissza :)

Èa baromi olcsò.

2017. márc. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!