Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Utazás » Egyéb kérdések

A kérdés

Miskolc- Nyíregyháza viszonylat vonattal mennyire biztonságos?

Főleg az esti órákra gondolok, személyvonatokra. Sokszor hallom, hogy az Alsózsolca- Mezőzombor szakaszon majdnem minden megállóból dőlnek fel a nem túl bizalomgerjesztő egyének/csapatok. Volt is már szerencsém ilyen élményekhez és tényleg nem volt valami komfortos, minden méternek örültem amit megtett a vonat hazafelé, annyival is hamarabb szállok le... Ez mennyire általános? Levelező egyetem miatt lesz szükséges az ingázás, hazafelé (Miskolc) gyakran este. Megéri azt a 200 Ft pluszt rászánni az Intercityre?

Keress kérdéseket hasonló témákban: vonat, Miskolc, Nyíregyháza, biztonság

febr. 14. 20:50  Privát üzenet  

A válaszok
Inkabb intercity. Altalaba nagyon sok a balhe kotoszkodes. -"Vam egy cigid?" "Miert nincs azert mert cigany vagyok boxoljuk le" sokkal erdemesebb Icvel nem csak biztonsagosabb de gyorsabb is. Ha a helyedbe lennek nem kerdes hogy icvel mennek.

A válasz 67%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 43%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont febr. 15. 01:06 Privát üzenet
Elozo voltam: par hete meg a kalajt is becsicskitottak(hogy az o szavukkal eljek) meg cikk is van az interneten

A válasz 51%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 43%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont febr. 15. 01:06 Privát üzenet
Áh, többször utaztam azon a tájékon személyvonattal, este is. Igen, vannak kevésbé bizalomgerjesztő alakok, de inkább csak zavaróak (hangosan beszélnek, zenélnek, szotyiznak, nézegetnek) , mintsem veszélyesek.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont febr. 15. 09:12 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Értem. Lehet ráfordítom azt a párszáz forintot az IC-re. Amikor én mentem csak 3 -an kérdezték hogy van-e tüzem, amikor mondtam hogy nem cigizek, csak nézett bambán, akkor komolyan azt hittem nekem áll...

# 4/4Időpont febr. 15. 15:34 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A Bükkben és a Nyírségben melyek a legbiztonságosabb települések? Részletesebben lent!
Milyen a nyíregyházi KGST piac? Biztonságos olcsó? Tényleg olyan rossz a város, minta a híre? A romák miatt vagy ez csak előítélet?
Nyíregyháza-Miskolc vonalon közlekedő személyvonat mennyire biztonságos reggelente (6-7 óra körül)?
Nyíregyháza-Miskolc vasútvonal mennyire biztonságos a kora reggeli órákban?
Nyíregyháza melyik (külterületi - ahol még nagy (obb) telkeket lehet venni, nem horror áron) része biztonságos és CMÖ?
Írnátok Nyírségi (nappal és este is) biztonságos és CMÖ környékeket?

Kérdések az Utazás rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!