Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » 4 csillagos tengerparti...

4 csillagos tengerparti szállodában milyen ruházatban illik vacsorázni menni az étterembe?

Figyelt kérdés

Semmi különösre nem gondolok, csak van-e valami megkötés, azon kívül, hogy (természetesen) tilos a fürdőruha.

Hölgyeknek pántos ruha, miniszoknya, rövidnadrág még belefér?

Uraknál rendben van a rövidnadrág (térdig érő), ugye?


2010. júl. 23. 22:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Miniszoknyát inkább szerintem ne, térdig érő szoknya/bokáig érő viszont elég csinos! esetleg egyberuha/vászonnadrág. Uraknak meg (térdig érő) sorthoz/vászonnadrághoz pl. rövidujjú ing.

Így tuti nem leszel se túl-, se alulöltözött. Elegáns, könnyed és nyárias.

Szép nyaralást!

2010. júl. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos választ :-)
2010. júl. 23. 22:40
 3/9 anonim válasza:
53%

Hát a csillag nem jelent sokat , a száloda stilusátol füg ,

nézd meg az éttermet , én sokat járok 5 meg 4 csillagos szálodakba de 2 szaloda között ég sé föld .


van olyan ahol kötelezö az öltöny , van ahol sima ( de nem kihivo ) ruhában mászkálnak , meg például nézd meg azaz lazmeg ,hogy az alkal

2010. júl. 24. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
54%
alkalmazottak milyen ruhában vannak , de a legegyszerübb ,ha vacsi elött lemész és megnézed , hogy a többi vendég milyen ruhában van . Amúgy én az öltöny nélkül kise mozdulok de ez az én fétisem
2010. júl. 24. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mi tavaly a karib tengeren 5*-s szálodában voltunk ami itt európában max 4-nek fellene meg.

De már a foglalási papirunkon rajta volt hogy a férrifaknak hosszú nadrág.


Annyira vegyes volt. volt aki kisestélyibe lebegett be, volt aki könnyü nyári ruhában és volt aki fürdögatyába. senkit nem küldtek el. volt bejelntkezös étterme a szállodának oda indig kicsiptük magunkat, a sima büfésbe is a párom hosszú nadrágot húzott én meg valami könnyü szoknyát. nem lógtunk ki a sorbol és ebben mentünk tovább a nagy bárba ahol élözene volt és aztán az esti show-ra is.

2010. júl. 24. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem jó amit leírtál. Mi már sokat nyaraltunk így, és simán belefér a miniszoknya és a rövidgatya is.
2010. júl. 24. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy belefér, de szerintem neveletlenség...
2010. júl. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Sajnos miniszoknyában, rövid nadrágban, köldökmutógatós lenge öltözékben is sokan mennek le vacsorázni. A személyzet nyilván igyekszik a legextrémebb eseteket leszámítva ezt tolerálni, de ettől még illetlenség marad.


Nyugodtan viselj könnyű, minimum térdig érő szoknyát vagy nadrágot, hozzáillő blúzzal/felsővel. A párod is mehet térdig érő rövidnadrágban és rövidujjú ingben vagy pólóingben. Ja és bátran viselhettek világos színeket, elvégre nyár van és nyaralóhelyen lesztek.

2010. júl. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Minket Olaszországban egy múzeumba nem engedtek be mini szoknyába, pántos felsőbe, illetve rövid nadrágba.

Az első válasza jó, én is olyan ruhákat vennék fel.

2010. júl. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!