Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Tengerparti nyaralásra nem...

Tengerparti nyaralásra nem gáz hütőtáskában cuccokat vinni?

Figyelt kérdés
Itthon veszek azt hiszem meg egy csomó cuccot, amit hűteni kell, és viszem magam. Buszra is felvihetem nem? Tengerparton olyan drága minden. De azt sem akarom, hogy letahózzanak, vagy azt mondják, hogy megint a smucig magyarok...
2011. máj. 31. 19:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Tengerparti városokban is vannak élelmiszerdiszkontok. Minek itthonról vinni, ha ott is megkapod, ami kell? Sok esetben a kaja olcsóbb külföldön mint itthon. Neadjisten még új dolgokat is megismernél :)
2011. máj. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mikor horvátba jártunk kocsival mi is inkább ott vettünk meg mindent. A tejterméke annyira finomak, és mások, a kenyér féleségek is finik voltak, más szalámik, felvágottak.

Vittünk zacsis dolgot, meg étterembe ettünk.


most már máshova megyünk, de vagy all inclusive vagy félpanzió. nem fözöcskézek, ha nyaralást tervezünk akkor a kaja költséget is bele tervezzük és úgy választunk. nekem nem nyaralás a fözöcskézés meg ilyenek.

amúgy voltunk olyan szálloba ahol ha nem ebédeltünk otta kkor pakoltak nekünk kis csomagokat.

2011. máj. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

...azután a buszon, hogyan hűtöd?

...és a tengerparton?


Amúgy, már annyira drága nálunk minden, hogy nem sok különbség van az árakban.

2011. jún. 1. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem írtad, hogy hányan mentek és hova, mennyi időre.

Nem érdemes hűtőtáskával vacakolni. Mi is viszünk magunkkal ezt+azt, de nem romlandókat pl. májkrém konzerv, néhány zacskós leves. Nyilván tejet nem utaztatok meg. Kenyérből sem veszek szeleteltet, kerül amibe kerül, de csak friss kenyeret eszek.

Mondjuk, amikor hosszabb időre mentünk, akkor sütöttem itthon húst és zsírba elraktam és úgy vittem. De lehet pl. fasírtot, akár egybefasírtot is csinálni, vagy egész rúd szalámi, mert lazán kibír egy napot.

Gondolkozom még, hátha eszembe jut vmi, csak nekem annyi "előnyöm" van, hogy autóval megyek.

2011. jún. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!