Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Barcelonába utazás kapcsán...

Barcelonába utazás kapcsán tartanátok a koronavírustól?

Figyelt kérdés
Egyre ijesztőbb a dolog-legalább is az írások alapján. Március végén utaznánk, repülővel.

2020. febr. 25. 21:51
 1/6 anonim ***** válasza:
96%

Most mindenki előveszi itt a kristálygömbjét... hja, nem.


Én például múlt pénteken elképzelni nem tudtam volna, hogy olasz településeket vonjanak vesztegzár alá. Most meg... Szerinted tudható előre, hogy pár hét múlva Katalóniában milyen lesz a járványügyi helyzet?

2020. febr. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%

Én a repülés miatt aggódnék. A reptéren Budapesten és főleg Barcelonában sok sok különböző helyről származó emberrel találkozol. Maga a repülő is ki tudja merre járt, ki ült a székedben előtte.


Nekem most ez lenne ami aggaszt, de március végéig nagyon sok minden változhat.

2020. febr. 26. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Márc. végén megyünk mi is, addig még sok minden megtörténhet.

Ha rosszabbodik a helyzet akkor lemondjuk.

2020. febr. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én nem mennék
2020. febr. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Hát mostmár gondolom látod hogy nem tudsz menni :(
2020. márc. 31. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Még a magyarországi intézkedések előtt kb 1 héttel a légitársaság lemondta az utat, úgyhogy nem kellett gondolkoznunk tovább. Kb március 6-7 körül kaptam az emailt, vissza is fizették az egész összeget. Szerencsére mi lemondható szállást foglaltunk🙏

Azóta ugye már valóban eldurvultak a dolgot.

Először őszre akartuk átrakni az utat, de már inkább a jövő tavaszban gondolkozunk, sok szempont miatt.

Remélem a legtöbben ilyen feltetelekkel meg tudták úszni a dolgot, ahogy mi.

Vigyázzon mindenki magára, remélem hogy mihamarabb kievickél a világ ebből az egészből!

2020. ápr. 1. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!