Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hova lehetne tenni a csomagoka...

Hova lehetne tenni a csomagokat külföldi nyaraláskor, ha a repülő kora reggel érkezik meg?

Figyelt kérdés
A probléma ugye, hogy ilyenkor korán még nem lehet a szállást elfoglalni, városnézés nehézkes lenne bőrönddel, tengerparton meg nem tudom, hogy le lehet-e tenni valahol.

2020. febr. 28. 13:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
ha hotelbe mentek, ott szokott lenni csomagmegőrző, pont az ilyen helyzetek miatt
2020. febr. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A reptéren is mindig van csomagmegőrző.
2020. febr. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
97%
Eddig minden szálláson sikerült megoldanunk, hogy hadd rakjuk le a poggyászokat még akkor is, ha a szobát még nem foglalhatjuk el.
2020. febr. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 subrette ***** válasza:
100%
Normális szállodában ez alap szolgáltatás szokott lenni, hogy a csomagokat bejelentkezés előtt / kijelentkezés után ott lehet hagyni. Általában szokott lenni egy csomagos szoba erre a recepció közelében. Kérdezzétek meg előre a szállást, valószínűleg lesz rá lehetőség.
2020. febr. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
94%
A szállodai és reptéri opció mellett pl pályaudvarokon is szokott lenni csomagmegőrző (nem kell utazni ahhoz, hogy használni tudjátok), de felkapottabb strandokon is láttam már.
2020. febr. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sőt, ahol van érdemi hátizsákos turistaforgalom, ott jó eséllyel vannak kényelmesen megközelíthető privát (értsd : nem szallashoz vagy közlekedési csomóponthoz kötődő) csomagmegőrző vállalkozások.
2020. febr. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Belvárosi vasút/buszállomásokon is szokott csomagszekrény lenni.
2020. febr. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

A problémád kicsit más. Évente egyszer elutazol valahova. Okés, a te dolgod, hogy ennyire béna vagy.

Összepakolsz minden szxrt a bőröndödbe, mert azt gondolod, kell a nyaraláshoz.

És van kb 4-6 órád, amíg foglamad nincs mit kezdj így magaddal.

Szerinted ez normális?

2020. febr. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
91%
#8 ne legyél már tapló. én 2 éve Belgiumban leadtam a hátizsáknyi ruhámat a hotelben, mert nem akartam magammal cipelni. függetlenül attól, hogy elfért volna a hátamon.
2020. febr. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!