Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mely országokban a legkönnyebb...

Voyager24 kérdése:

Mely országokban a legkönnyebb tartózkodási engedélyt valamint később letelepedési engedély szerezni?

Figyelt kérdés
Érteles válaszokat kérek ! Előre is köszönöm

2020. máj. 5. 11:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországról az Uniósokba.
2020. máj. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 D. Brasco ***** válasza:
100%
Az unió országai illetve azok tengeren túli területei vagy megyéi.Mint pl a karib tersegben egy csomó sziget :ABC-szigetek,Guadeloupe es a többi
2020. máj. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Dél Amerikai ismerősöm szeretne Európába jönni szóval európai országok jöhetnek szóba .
2020. máj. 5. 13:05
 4/7 D. Brasco ***** válasza:
80%

Értelmes válaszokat kérek!



Akkor te miért nem tudod értelmesen leírni hogy megis miről lenne szó pontosan?

Egyebkent akkor meg vagy spanyolország vagy portugáia ahol nézelődni kellene a nyelv miatt.Mert gondolom nem fog a haverod magyar/németül stb megtanulni ha egyebkent az anyanyelvét tudja hasznalni europaban.

2020. máj. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
D.Brasco nem írtam le mert nem tartottam lényegesnek. A kérdés adott, nem gondoltam hogy van annak jelentősége hogy mely országból hova akar menni az illető. Ha gondoltam volna hogy számít akkor úgy tettem volna fel a kérdést :" Mely országokban a legkönnyebb tartózkodási engedélyt valamint később letelepedési engedélyt szerezni ha Dél Amerikából Európába akarok jönni..... egyébként az illető folyékonyan beszél angolul. 175 cm magas és 75 kg, barna szeme van, rövid haja. Szólj ha kell más infó is
2020. máj. 5. 23:27
 6/7 anonim ***** válasza:
83%

Ha komoly lenne a kérdés akkor igenis számítana :) Ellenben hogy hány centi meg milyen színű a haja az nem.

Mondok egy példát : pl egy brazilnak sokkal egyszerűbb dolga van letelepéssel Portugáliában mint az USA-ban. Ugyanakkor ha valakinek olyan szakmája, kapcsolatai és tőkeje van akkor szinte bárhol. De egy iste a háta mögötti hondurasi faluból nem vágnak senkihez zöldkártyát meg letelepedési engedélyt azért mert szép a szeme meg beszél angolul. Illene ismerni az kiinduló és fogadó ország jogszabályait törvényeit ez így nesze semmi fogd meg jól kérdes. De sok szerencsét.

2020. máj. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Még mindig nem a kérdésre válaszoltál de köszönöm hogy megpróbáltad :)
2020. máj. 6. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!