Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hány itthon levezetett kilómét...

Neni83 kérdése:

Hány itthon levezetett kilóméter után mernétek külföldön vezetni?

Figyelt kérdés
Tudom mindenki másképp vezet, csak érdekelne, hogy viszonylag friss 1 éves jogsival ki mernétek-e menni horvátba nyaralni?
2020. aug. 5. 12:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én eddig 3 év alatt kb. 4000km-t vezettem itthon, leginkább városban,6-8x autópályán. Ki mernék, de kedvem nincs. Iszonyat megterhelő lehet 8-10 órát vezetni... inkább megyek vonattal/repülővel. Nekem pl. nem éri meg azt a 20-30ezer spórolást a kocsi, hogy ezt bevállaljam. Mondjuk Horvátországba nem éri meg repülővel sem menni, meg vonattal sem, nem is mennék, inkább Olaszországot választanám, az meg a jelenlegi helyzet miatt igen veszélyes...
2020. aug. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ hogy 1 év alatt mennyit vezettél.

Bár autópályán a legkönnyebb vezetni, horvátországban meg olyan sokan vannak hogy úgysem tudsz gyorsan haladni.

2020. aug. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Pár hét után mentem. Mondjuk tőlünk másfél óra a határ. Ahova mentem, az onnan még 1 óra, úgyhogy nem volt olyan nagy távolság. Szerintem egyébként autópálya nehezebb. Azt nem árt gyakorolni.
2020. aug. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem ha egyáltalán felmerül ez a kérdés benned akkor nem állsz készen arra hogy külföldön vezess.
2020. aug. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer el kell kezdeni.

Ha félsz, beállsz egy kamion mögé, és végig tolod százzal.

2020. aug. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Gyerekek 6,5 éve használunk minden nap egy susukit több százezer km van benne többször fordult a kilónéteróra, kb. 20 éves semmi baja. Mi itt a kérdés?
2020. aug. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!