Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mi volt a legrosszabb utazási...

Mi volt a legrosszabb utazási élményed?

Figyelt kérdés
Csalódás a városban, koszos volt a szállás, vagy rossz kaja... ilyesmikre gondoltam
2020. aug. 7. 14:45
 1/6 anonim ***** válasza:
81%

Az enyém más miatt volt rossz, bár maga a hely is csalódás volt. A Magas-Tátrában jártam. Régen voltam itt, és most úgy éreztem megváltozott. Persze nem, de megbántam mégis, mint úti cél.

De ami miatt igazán rossz volt:

odafele a navigáció elvitt vagy 60 km-re arrébb a céltól.

Indulás előtt nagy ellenőrzésen javításon esett át a kocsi. Kifejezetten kértem, hogy ne csak a tervezett dolgokat javítsák, hanem mindent, amit kell, főleg biztonságot érintő dolgokat.

Nos, megállt alattam az autó. Biztosításom van rá, csak bosszúság. Hát nem. A biztosítás műhelybe szállítást állta mást nem. A javításért annyit fizettem, mint az egy hét szállás. És három nappal tovább kellett maradnom.

Közben a telefonom is elromlott, a szállásadóét voltam kénytelen használ. Az már az én hibám, hogy semmiféle idegen nyelven nem tudok, és szegény ember még barátait is kénytelen volt bevonni a tolmácsolásba. Alapvető dolgokat még csak elmakogok, de a javítással kapcsolatosak már kívül esnek azon a minimális tudáson is, ami van.

2020. aug. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Zalakaroson egy irgalmatlan koszos, büdös szállás. Volt ott minden, hangyás hűtő, gigászi lódarazsak a lépcsőházban, zsíros tányérokon felszolgált max közepesnek nevezhető ételek, kritikán aluli mennyiségű és minőségű reggeli (száraz zsömle, a legócskább parizer, fonnyadt paradicsom), a fürdőszobában gusztustalanul retkes csupasz beton zuhanytálca, koszos wc, a padlószőnyegen emberméretű fekete foltok, a függöny egy merő por, szállodai medence és szauna megléte egyszerű kamu, a “wellness részlegen” (ahova szabadon be lehetett sétálni, semmi lezárás) plafonig érő szemét, üres festékes bödönök, medencék helye balesetveszélyesen, lezárás nélkül, a sarokban még több lódarázs. Mindezt tetézte, hogy a 3 napos ottlétünk alatt mindennap volt egy kb 10 perces áramszünet. Egyedül a személyzet kedvességét tudom pozitívumként említeni, bár sajnos ők is nagyon lassúak, rutintalanok voltak, a számlát pl majdnem 10 percig tartott kiállítani és a fele fogyasztásunkat elfelejtették felszámolni.

Szerencsére azóta úgy tudom, hogy rég bezáratták ezt a “hotelt”. Legalább 100 helyen voltam már belföldön és külföldön egyaránt, de ilyen színvonaltalan nem volt egyik sem, pedig nem luxus szállodákba járok.

2020. aug. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hévízen voltunk egy apartmanban pár évvel ezelőtt, ahol azzal kezdhettem a nyaralást, hogy kigányoltam a fürdőszobát. A wc körbe volt hugyozva, a zuhany tele hajjal és szőrrel, a mosdó szintén, a tükör pedig tele köpködve fogkrémmel. Maga a szoba is nagyon nyomasztó volt és kényelmetlen. Így utólag belegondolva inkább leugattam volna a tulaj fejét és mentem volna máshova. Sok szálláshelyen voltam már Hévízen de ilyen retkesben még soha.
2020. aug. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
56%
Valahogy csak a jóra emlékszem. Jó persze, ilyen gyomorrontas, rossz idő, esetleg jégeső elofordult, de mindent egybeve nem bántam meg az utazást
2020. aug. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én Athénban csalódtam óriásit. egy retkes, szutykos gettó az egész. A látványosságok felállványozva, egy normális képet nem lehet róluk csinálni.
2020. aug. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
51%

Ilyen nem volt mert egyszer ELMEGYEK new yorkba és ha még csalódom is akkor is megpróbálom keresni benne a jót és a kedvenc városom marad

Tényleg nem csalódtam semmiben,mindenben volt valami vagy pont a koromhoz kapcsolódott ami megfogott mindenben ahol eddig voltam

2020. aug. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!