Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Egyesek miért menőznek azzal,...

Egyesek miért menőznek azzal, hogy harmadik világbeli országban nyaralnak pl. Egyiptom egy turistáknak fenntartott övezetben, ahelyett, hogy Magyarországon sokkal magasabb körülmények között tölthetnék a szabadságukat?

Figyelt kérdés

Megy a sok panasz, hogy Magyarország drága, ehelyett elrepülnek valahova ahol a nők dementornak vannak öltöztetve, a szállásukon kívül mindenki egy bunkó arab, ha iszol a csapvízből olyan emésztési kínokat élsz át, mint utoljára szépapád a 19. században, jön a sok lehúzó árus, ál-túravezető.


Ennél nem jobb egy balatoni vagy akár Tisza-tavi nyaralás? Vagy ilyen mértékű az országban az Orbán- és Nemzetgyűlölet a nyugati balliberális propaganda miatt?



2020. aug. 12. 00:03
1 2
 1/20 anonim válasza:
88%

Komolyan hogy lehet ebbe is a politikát azon belül is az ellenzéket belelátni! :D

Balaton egy drága hely akkor az ember inkább megy és világot lát ami szinte ugyan abból a pénzből kijön mintha az ember elmenne a Balatonra nyaralni!

Mi ebbe a fura!?

2020. aug. 12. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
82%
Soros Gyurit amúgy elfelejtetted belerakni! XD
2020. aug. 12. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
97%
Mert mondjuk van akit érdekel az Egyiptomi kultúra, történelem? Nem tudok arról , hogy Magyarországon például olyan sok piramis lenne ,de lehet tévedek.
2020. aug. 12. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
89%

Nem, tudom, én nyugatra szoktam járni: Kanada, USA, Európán belül Németország, Franciaország. Ezeken a helyeken élnek ismerősök, rokonok. De ezzel sem menőzök, csak itt névtelenül írom le.

Országon belül is eljárok, van a családnak nyaralója a nyugati országrészben, ezért nem szorulok rá, hogy valamelyik újgazdag zsebét tömjem, a nyilvános kajáldák többségével is úgy vagyok, hogy azokat a zsíros, vagy olajos kajákat nem bírom megenni, rosszul vagyok tőlük.

Bizonyos szempontból megértem a kérdést, mert mondjuk Egyiptom jelenleg nem egy tökéletesen biztonságos hely, de van aki kifejezetten azért megy, hogy megnézze a műemlékeket, épületeket és utána repül vissza, ezt szerintem meg lehet érteni.

2020. aug. 12. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
91%
Savanyú a narancs mert még nem voltál egyiptomban, vagy azt hiszed mindenki turbómagyarkodni akar, hogy még nyaralni is csak hunnia vidékein szabad?
2020. aug. 12. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
76%
Nekik tökmindegy. Jó ezt gondolni, de amúgy tök máshogyan cselekedni... Nálunk ilyen a nem gondolkodás.
2020. aug. 12. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
94%
Magasabb szinten? Tudod milyen olcsón lehet ilyen helyeken pl full extrás szállást foglalni? A fapados járatokkal meg 20 ezer a jegy ha ügyesen keresel. Egyáltalán nem luxus eljutni ma már egyiptomba, csak sokak fejében ez maradt meg. Ezen felül ne mondd, hogy nem izgalmasabbak a piramisok, vagy a vörös tenger, mint a Balaton.
2020. aug. 12. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
85%
Irigy vagy?
2020. aug. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
86%
Valószínűleg nem volt még a faluhatáron túl, azért ír ilyen marhaságokat.
2020. aug. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
87%

tipikus "savanyú-a-szőlő" mentalitás...


Ízlések és pofonok!

SEMMI, abszolút SEMMI köze ennek a politikához, vagy pártokhoz!

2020. aug. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!