Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hova érdemes menni, ha viszony...

Hova érdemes menni, ha viszonylag olcsóbb külföldi nászutat tervezünk?

Figyelt kérdés

Jövő szeptember vége fele mennénk, olyan helyre ahol még ilyenkor is bőven lehet fürdeni, és jó is a tengerpartja. Mindenképpen a repülővel szeretnénk menni, 6 éjszakára.

Olcsót úgy értem, hogy kb. 400 000 Ft-ot szánunk rá. Nem tudom, hogy ez mennyire olcsó egyáltalán.

Ezek a fő kritériumok. :D



2020. aug. 27. 06:37
 1/9 anonim ***** válasza:
32%
4 hullam, ne tervezz kulfoldre mert nem fogtok tudni elmenni
2020. aug. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
20%
Menjetek a Szent Mihály hegyi remete barlangba. Lehet dugni sütni aludni.
2020. aug. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
25%
Hát ez tényleg nem sok, amit rászántok, de lehet ez is megmarad. Miután szigorítanak a határátlépésen elsejétől, így jobb ha megvárod a pénteket, amikor kihirdetik. Miniszterelnökünk szerint a héten kellett volna megejteni a tengerpartot.
2020. aug. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
56%

#3

Legalább elolvasnád, mielőtt válaszolsz rá!

2020. aug. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
19%

Köszönöm a kedves figyelmeztetést, elolvastam, de nekem úgy tűnt a leírásból, hogy jövő hónapot akart írni a hölgy, nem jövő év szeptembert.

De ha mégsem így van, akkor is áll, amit írtam az összegről, a korlátozások meg ki tudja hogy lesznek 1 év múlva...nekem már harmadjára törlik a járatomat az idén, simán kitarthat ez az őrület még 1 évig.

2020. aug. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
19%

Tényleg félreérthető.

Ha az idei évről van szó, röviden: nem érdemes menni. Nem tudod a jövőbeni körülményeket, de azok nem rózsásak.

Ha a jövő évről, repülős út nem jön szóba, elviszi a pénz jó részét. Viszont autóval lehet menni Dubrovnik - Cavtat környékére, ahol szeptember környékén még jó eséllyel lehet fürödni. Szállás kis faluban appartmanban, saját ellátás zömmel, semmi pazarlós költekezés, így ki lehet hozni némi odafigyeléssel. A szervezéstől függ a minőség és jó közérzet.

2020. aug. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
34%

Hát mi idén még a járvány előtt voltunk 5 napig Egyiptomban a Vörös tengernél, all inclusive szállodában (4 csillagos, légkondis-fürdőszobás apartmanban a medence mellett). Február vége-március eleje volt, Eilatba (Izrael) repültünk, onnan mentünk át Egyiptomba (csak pár km). A repülőjeggyel, szállással, mindennel együtt kijött 350 ezer forintból két főre, bár igaz, hogy időben és nagyon jó áron tudtunk repülőjegyet foglalni, költőpénzre meg nem igazán volt szükségünk, mert nem vásárolgatni mentünk, hanem pihenni. Étkezés benne volt ugye a szállás árában, alkoholos italokért kellett volna csak fizetni, de azt mi nem fogyasztottunk, és 25-28 fok volt, a tenger pedig fürdére alkalmas volt.


Nem tudom, jövőre mi lesz a helyzet, de szerencsével tényleg lehet jó áron foglalni akár távolabbi helyekre is.

2020. aug. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Törökország vagy valamelyik görög sziget is kijöhet ennyiből és ilyenkor még jó az idő is.
2020. aug. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
47%

@6 Miért vinné el a jó részét egy poggyásszal 30 ezres ciprusi retúr (akkor még nem is a legolcsóbb opciót mondtam, ennyiért simán lehet vadászni)?


Amúgy én ezeket mondanám: Ciprus, Kréta, Rodosz, Törökország turistagettói (ha van gyomrotok az ilyesmihez, sokan szeretik amúgy) Izraelből Egyiptom és ott szintén valami all-inclusive gettó, ha van épp olcsó jegy Malagába, akkor a környék egész olcsó tud lenni, Mallorca is kihozható ennyiből.

2020. aug. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!