Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Az igaz hogy aki utazási...

Az igaz hogy aki utazási irodában dolgozik annak évente jár x (valamennyi) ingyen út bárhová?

Figyelt kérdés

Hallottam ilyesmit, nem tudom mi igaz ebből. :)

És mi kell ahhoz hogy ilyen helyen dolgozhassunk? Egy 'sima' idegenforgalmis suli?


2010. aug. 5. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen. Az iroda tulajdonosa(i) döntik el, adnak-e ilyen jellegű juttatást az alkalmazottaknak. De nem jellemző, inkább csak kedvezményt kapnak egyes utazásokból.
2010. aug. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem. Hát az is valami:) köszi a választ
2010. aug. 5. 21:39
 3/5 anonim válasza:
Én is úgy tudom, hogy kedvezmény van, de azért az nem kevés!!!! Nekem egy ismerősöm az egyik legnagyobb utazási irodánál dolgozik, évente többször utazik szuper helyekre! Egy példát tudok: párjával elment a Maldív-szigetekre, saját bungaló (teknősökkel úsztak), teljes ellátás 10 napra mindennel együtt 80eFt (nem perfő, hanem kettejüknek)! Ez kb 2 éve volt, viszont ott van már legalább 10 éve! Nyelvtudás tuti kell!!!!!!
2010. aug. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ:) Nyelvtudással nincs gond, már rég óta 'hívogat' ez szakma. Most próbálok több infot gyűjteni, és örülök ha írtok 'saját' tapasztalatokat:)
2010. aug. 5. 23:40
 5/5 anonim ***** válasza:
Unokanővérem 2 évig dolgozott, ott is vmi kedvezményt kaptak.
2010. aug. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!