Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Repülhetek egyedül 18 éves...

Repülhetek egyedül 18 éves kor alatt?

Figyelt kérdés
2010. aug. 7. 10:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Természetesen.
2010. aug. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
van egy ismerősöm novemberben lesz 18, Münchenbe akart repülni, de végül vonattal ment, mert még nincs 18, ezt mondta. Én jövő júliusban megyek New Yorkba, de csak ma vagyok 17. Akkor most aggódjak vagy ne? :D
2010. aug. 7. 11:14
 3/9 anonim ***** válasza:
A jegyet nem valószínű hogy megveheted magadnak, de nem hinném, hogy ebből bármiféle probléma lenne amúgy!
2010. aug. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
tehát akkor ha a jegyet nem is vehetem meg, de attól még repülhetek egyedül? mondjuk netről sztem én is megvehetem a jegyet, de nem én fogok
2010. aug. 7. 16:26
 5/9 lexi900926 válasza:
még egy kisgyerek is repülhet egyedül, csak egy bizonyos kor alatt kötelező a kísérő. Mármint hivatásos, akit "igényelni" kell és vigyázz a gyerekre egész úton. Szóval ha egy gyerek repülhet szülők nélkül, feltételezem te is. Annyit még el tudok képzelni, hogy szülői beleegyezés kell. Mindegy mivel, a lényeg,hogy elhagyod az országot.
2010. aug. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszi szépen, közben megtudtam h a malévvel nem lehet 18 alatt repülni beleegyezés nélkül, de viszont van sok olyan légitársaság akikkel 12től lehet
2010. aug. 9. 22:08
 7/9 anonim válasza:
Megfelelő tabival Bárhol és Bármikor.
2010. aug. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Teljesen biztos, hogy repülhetsz! Én 13 voltam, a nővérem meg 16, amikor tavaly Németországba repültünk ketten. A Melévnál akkor lehet, hogy nem, mi a Lufthansa-val mentünk..
2010. aug. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
engem az erdekelne hogy lehet-e repulni ryanair-el 16 eves kor alatt felnott kisero nelkul? mert en olvastam eggyik oldalon hogy nem lehet csak wizzair-el..nagyon fontos lenne tudnom..ha balaki volt mar igy tudna segiteni? nagyon megkoszonnem :)
2014. máj. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!