Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Felemelhetik a jövőben a...

Felemelhetik a jövőben a foglalás árát?

Figyelt kérdés
Nem tervezek foglalni, csak eszembe jutott. Láttam féláras akciókat is a Bookingon, gondolom a korona vírus miatt... Ha valaki most foglal, az a jövőben számíthat áremelkedésre? Pl. jövő márciusi időpontra van kedvezmény, valaki foglal, de a vírus miatt törlik a járatot vagy csak nem lehet utazni stb... Átszeretné foglalni emiatt másik időpontra, olyankor megteheti a szállásadó, hogy nem azon a kedvező áron foglalja át neki?
2020. szept. 24. 18:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyilván megteheti.
2020. szept. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Persze, hogy megteheti, sőt, nagyon valószínűleg meg is teszi.


Ez olyan, mintha foglalnál egy szeptemberi kedd éjszakára, aztán ezt átfoglalnád szilveszterre: persze hogy többe kerül majd.

2020. szept. 25. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi, valahogy így gondoltam én is. Akkor szerintem sokan megfogják ezt (is) szívni...:/
2020. szept. 25. 09:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!