Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Utazómajom kirakott egy képet...

Utazómajom kirakott egy képet FB-on, hol készülhetett, vagy milyen ehhez hasonló helyek vannak?

Figyelt kérdés

Valami paradicsomi ez az pálmafás hely. Jártam már pár egzotikus helyen, de elképzelésem sincs, hogy ez hol lehet. Ha biztonsággal lehet utazni, megfogom látogatni. Hol lehet? Vagy milyen ehhez hasonló helyek vannak?


[link]


2020. okt. 7. 09:31
 1/5 anonim ***** válasza:
28%

Szerintem Kuba, az ilyen szép.

Vagy valamelyik Csendes-óceáni sziget lehet.

2020. okt. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
43%
Kiraksz egy posztert a szobád falára azt mikor hazaérsz a suliból mindig nézegetheted.
2020. okt. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Elsőnek köszönöm, szerintem meg is van.:)


[link]

2020. okt. 7. 11:34
 4/5 anonim ***** válasza:
80%

Fotóra úgy keress rá, hogy megfogod és átdobod a google képkeresőjébe.

Valószínűleg elég sok találatot fogsz kapni rá, mert majom lényegében mindent lop amit kirak. Lopja a fotókat és lopja az ajánlatait is.

Miért nem próbálod meg, hogy inkább te magad keresgélsz? Az ő dolgainál rosszabbat nehezen hozol össze :)

2020. okt. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#4 Köszi a fotókra a tippet. Igazából abból állnak a napjaim, hogy keresgélek és olvasgatok mindenről, ami utazással kapcsolatos...:D Ismerem az Utazómajom működését, de volt egy időszak, hogy nem volt időm repjegyeket nézni és kényelemből belájkoltam és úgy is maradt.
2020. okt. 7. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!