Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Utazás szempontjából van...

Utazás szempontjából van előnye is a koronavírusnak?

Figyelt kérdés

Például lejjebb mentek a szállásárak?


Poénokat nem kérek!



2020. okt. 8. 14:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez így nem ér semmit, mert nagyon nehéz utazni. Így hiába olcsóbb ha nem tudsz menni.
2020. okt. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%
En most Kenyaban vagyok, a matatukban sokkal kenyelmesebb, nem zsufolt senki nem ul melletted meg a parom es koztem is a kozepso ulesen a hatizsakunk van. Az arak nagyon olcsoak, a meregdraga nemzeti park belepok megfelezodtek. Nekem a nathaval nincs bajom csak a karantan avgy ket PCR teszt idegesitt habhazamegyek abba a retkes orszagba.
2020. okt. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
56%

hát, honismereti célból mindenképpen.

pl.: jómódú barátnőm még soha nem járt a Balatonnál, mert a család mindig a tengerhez vitte, viszont idén nem tudtak menni, így végre eljutott Tihanyba.

2020. okt. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 BeefEater ***** válasza:
100%
Szállás és repülőjegy árak nagyon lementek, néha annyiért lehet business jegyet venni mint az economy nyáron.
2020. okt. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Repülőn kb 4-en voltunk összesen. Repülőtér meg majdnem hogy üres volt.
2020. okt. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Augusztusban a szokásos 7-10 napos nyaralás helyett három hetet voltunk. Szardíniára mentünk, onnan Szicília majd Málta és onnan haza. A 4 repjegy került olcsóbb volt mint máskor az egy oda-vissza. A szállások is olcsók voltak költőpénzzel együtt nem volt drágább sokkal mint amit amúgy rászánunk egy nyaralásra.
2020. okt. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Kevesebben vannak a repülőn.
2020. okt. 9. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem annyi, hogy jobban felfedezek olyan helyeket, amikre eddig nem volt időm. Bár én mindig is szerettem felfedezni a lakóhelyem környékét is, meg az országot, de most még több idő jut erre. Bár az árak sajnos nagyon magasak mindenhol, szóval igazából az ember ezen anyagilag nem spórol sokat. Egy repülőjegy olcsóbb volt sokszor , mint elmenni az ország egyik végéből a másikba és vissza vonattal, a szállásról, ételről, italról nem is beszélve. De ez van, nem lehet mit csinalni
2020. okt. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
36%

Nem lett olcsóbb valamint van kötelező karantén 14 nap... na most addig nem is mehetsz ki a legtöbb országban meg sok ország el lehetetleníti hogy be menjenek az emberek azzal hogy addig neked kell fizetni a kórházi szállást ami olyan 400-600 ezer körül van... na most aki pl 3-4 napot Akar el menni az jól be szopja...

tény nyáron a repülőjegyek “valamivel” Olcsóbbak voltak de nem azon múlott senkinek sem hogy megy vagy sem...

Igazából csak rosszabb már

2020. okt. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

belföldi szempontból is vannak előnyei.


én például pont egy hónapja voltam a négy csillagos Hotel Eger Parkban három éjszakát svédasztalos félpanzióval és korlátlan wellnesszel 62.000 forint (egyedül voltam). Átlagos időkben két éjszaka reggelivel kerül ennyibe, most pedig három éjszaka vacsorával kiegészítve.


28f

2020. okt. 25. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!