Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Tapasztaltatok idei magyarorsz...

Tapasztaltatok idei magyarországi pihenésetek során valamilyen inkorrektséget a szállásadó részéről?

Figyelt kérdés

Gyakran lehet olvasni itt-ott, hogy a járvány miatt milyen nehéz helyzetben van idén a hazai turizmus-vendéglátás. Kíváncsi lennék a tapasztalataitokra, hogy ennek ellenére, tapasztaltátok-e esetleg valamilyen inkorrektséget a szállásadó (szálloda, panzió, stb.) részéről?

Mi nyáron voltunk a családdal Siófokon pár napra, és nagyon rossz szájízzel jöttem el.

- A foglaláskor egyértelműen félpanziós ellátással hirdették a helyet, fontos szempont volt nálunk, ennek tudatában utaltam el az előleget. A helyszínen derült ki, hogy náluk nincs olyan, hogy "félpanzió", vagyis a félpanzió azt jelenti, hogy kaphatsz reggelit.

- A helyszínen be is ismerték, hogy "hát tényleg tudunk ilyesmiről", de majd szólunk a szallas.hu-nak, hogy javítsa ki.

- Hosszas reklamálás után ugyan "visszatérítették" a félpanzió árát: 1250ft/nap/fő áron számolva (igen, főszezonban szerintük ennyiből simán kijön egy vacsi :)).

- Semmilyen hivatalos számlát nem adtak a teljes összeg kifizetése után, csak egy pénztárgépi blokkot, amin csak az "összesen" szerepelt - tételes bontásban nem jelent meg, mi mennyi volt.


Nem akarok hangulatot kelteni, vagy mocskolódni, csak egyszerűen kíváncsi vagyok, hogy ti is futottatok-e bele ilyesmibe idén? :) Szándékos megtévesztés, mellébeszélés, vagy a kedves vendég szimplán hülyének nézése, "örüljön, hogy egyáltalán kiszolgáljuk"-hozzáállás, stb.... Pontos helyszínt ne írjatok, de ha település/régiót leírjátok, az is érdekel!

Köszi:)



2020. nov. 8. 20:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Fú ez amit te írsz nagyon gáz.


Nekem inkább jó tapasztalataim vannak, két helyen se kellett kifizetnünk néhány kisebb összeget, amiről azt hittük hogy majd ki kell (légkondi, wellness).


Az egyik panzió étterme kicsit magasabbra árazta az ételeit, a kelleténél, illetve a reggeli is kicsit megúszós volt, de azért elfogadható. De ez talán nem az a kategória, amire a kérdés irányult.

2020. nov. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, sztem is gáz.:)
2020. nov. 8. 21:28
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen , ez valóban eléggé trógerség, de nem szaladtam bele hasonlóba. Igazából én már csak bejáratott, jó értékelésű szállásokat választok és nem is okoznak e helyek csalódást.
2020. nov. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Én Bükfürdőn voltam,ott nem volt semmi ilyesmi. Tök rendesek kedvesek voltak.
2020. nov. 9. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
51%
Én adtam szállást magamnak, és egész jó volt. Teljesen korrekt voltam magammal. Legalábbis senki se panaszkodott. 😊
2020. nov. 9. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
75%

Én rendszeresen utazom munka miatt. Most kevésbé :D

Olyan nem igazán szokott lenni, hogy valamit hirdetnek, ki is fizettetnek és kiderül a helyszínen, hogy még sincs.

De apróbb kellemetlenségek voltak már. Ez szerintem mindenkivel előfordul, akár a legjobb helyeken is.

2020. nov. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
70%
Annyit utaztam már a harmadik világban, hogy minden szálláson lenyűgöz, hogy angolvécé, ihatóba csapvíz, nem kell moszkítóhálózni meg tiszta az ágynemű, hogy szerintem semmi miatt nem panaszkodtam még, idén meg aztán pláne nem.
2020. nov. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
A Bookingon keresztül foglalok mindig, és kizárólag jó tapasztalataim vannak!!
2020. nov. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
13%

"Nem akarok hangulatot kelteni, vagy mocskolódni, "


Pedig pont azt teszed.

Lehet, hogy csak sima elírás volt.

2020. nov. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
18%

A fél világot bejártam már, de mindig alaposan tájékozódok a szállást illetően.

Az internet világában nem bonyolult megnézni az értékeléseket, a visszajelzéseket, így csak magadra vess.

Amúgy nem mindig a legolcsóbb a legjobb!

2020. nov. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!