Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hacsak az alábbi 10 ország...

Hacsak az alábbi 10 ország (vagy terület) közül választhatbál melyikben költöznél?

Figyelt kérdés

És miért pont oda?

Van-e esetleg olyan közöttük ahova semmi pénzért nem mennél?


A tiz ország egyébként:

Chile

Dél-afrika

Oroszország

Madeira

Hongkong

Új-Zéland

Japán

Brazília

Feröer-szigetek

Ausztrália


(nem mindegyik önálló ország, ha csak amiatt komnentelnél hogy ebbe beleköss akkor ne pazarold erre az időd)



2020. nov. 28. 20:32
A kérdező szavazást indított:
Chile
Dél-afrika
Oroszország
Madeira
Hongkong
Új-Zéland
Japán
Brazília
Feröer-szigetek
Ausztrália
62 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
87%

Egyikbe sem.

Leginkább Olaszországba mennék.

2020. nov. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%

Ezek közül Új-Zéland. Fejlett a gazdasága, az én szakmámban is vannak jó munkahelyek, szép a táj és a természet, angolul beszélnek, mérsékelt az éghajlat.


Ahová ezek közül semmiképp nem költöznék Brazília, Dél-Afrika, Hongkong, és Oroszország határeset.

2020. nov. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat.

Jöhet még több válasz nyugodtan. :)

2020. nov. 28. 20:56
 4/18 anonim ***** válasza:
55%

Madeira, Feröer, Hongkong nem országok.


Ez lenne a lista a legjobbtól lefelé:


1. Új-Zéland

2. Chile

3. Japán (külföldiként nem, elég elutasítóak velük)

4. Feröer

5. Ausztrália

6. Madeira

7. Hongkong

8. Oroszország

9. Brazília

10. Dél-Afrika (gyönyörű hely, de nem megnyugtató a biztonsági helyzet)

2020. nov. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
100%
Hosszú távon élni egyikbe se élnék, de meglátogatni mindegyiket meglátogatnám :D
2020. nov. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
100%

Ausztrália.

Igaz, vannak veszélyes állatok, és más rosszabb dolgok is, de szerintem elég jó hely összességében. Ezen kívül talán még Új-Zéland lenne, a többi helyet én nem tartom nekem valónak.

2020. nov. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
90%
Madeira, mert az eu-ban szeretnék maradni, Feröer meg nem vonz. Madeirán az időjárás is jobb. De csak a 10 ország/ országrész közül. Amúgy én is olaszországba költöznék, még ha a megélhetés nem a legjobb lenne, akkor is.
2020. nov. 29. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Néhány hónapra Feröer, hosszú távra talán Brazília, Új-Zélandon a világ végén érezném magam, nekem Mexikó hiányzik a listáról:)
2020. nov. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Hú nehéz kérdés. Szívem szerint Dél-Afrikát mondanám, azon belül is Fokvárost, mert gyönyörű, nagyon vonz, messze van, de legaább ugyanabban az időzónában, tehát legalább a családommal, barátokkal való Facetimeozás nem lenne annyira para. A közbiztonság sajnos nagyon rossz, nem szeretnék midnen nap attól félni, hogy kirabolnak az utcán fényes nappal.

Ausztráliára szavaztam. Fejlett, gazdag ország, magasak a fizetések, és Cairnsban mindig nyár van.

2020. nov. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat.

Hát nem tudom nekem Új-Zélandban pont az tetszik a szép táj mellett hogy "a világ végén van".

Valamennyire ugyanez a helyzet Feröeren és Chilében is.

2020. nov. 29. 11:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!