Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hacsak az alábbi 10 ország...

Hacsak az alábbi 10 ország (vagy terület) közül választhatbál melyikben költöznél?

Figyelt kérdés

És miért pont oda?

Van-e esetleg olyan közöttük ahova semmi pénzért nem mennél?


A tiz ország egyébként:

Chile

Dél-afrika

Oroszország

Madeira

Hongkong

Új-Zéland

Japán

Brazília

Feröer-szigetek

Ausztrália


(nem mindegyik önálló ország, ha csak amiatt komnentelnél hogy ebbe beleköss akkor ne pazarold erre az időd)



2020. nov. 28. 20:32
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
77%
Oroszország. Voltam is már ott. Nagyon jó hely. Persze a nagyobb városok, nem a világvégi települések.
2020. nov. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Feröeren 47 ezren laknak, ha ott élnék szerintem szétunnám az agyam. (egyszer viszont elmennék megnézni, mert nagyon szép).


Új-Zéland még Sydneytől is több mint 3 óra repülővel, azért olyan messzire már nem mennék.

2020. nov. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Ausztrális. Új-Zéland is jó ország,de nekem kissé olyan,mint ha a világ végén lenne.
2020. nov. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Madeira, engem is azért, mint a 7-est: nincs messze, uniós, és jobban tetszik az éghajlata, mint Feröernek.

Egyébként Új-Zélandon se hinném, hogy éreznétek a világvégénvan-hangulatot, Auckland belvárosában pl. nehéz lenne.

2020. nov. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
#14 ott nem de én jártam Te Anauban is Southland tartományban, a Fjordland national park mellett, ott már igencsak érezhető ez a világ vége hangulat. Nekem nagyon bejött :)
2020. nov. 29. 16:26
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Oroszország.

Hatalmas ország hatalmas lehetőségekkel.

2020. nov. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

[link]


Mivel ennyien szavaztak Új-Zélandra így gondoltam megosztom a hiányszakmalistát. Ha valaki komolyan gondolja akkor érdemes keresgélni és ha szakmád ott van akkor érdemes nekivágni. :)

2020. nov. 29. 21:06
 18/18 anonim ***** válasza:
Ezek közül Hongkong. Remek életszínvonal, magas fizetés, csodás street food, fontos közlekedési csomópont, így máshova is könnyű eljutni.
2020. nov. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!