Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » El lehet jelenleg utazni...

El lehet jelenleg utazni Magyarorszagon egy szallodaba, illetve ha azt mondjuk üzleti utra megyunk, azt ki ellenőrzi?

Figyelt kérdés
2020. dec. 27. 14:18
 1/5 anonim ***** válasza:
65%

Elmehetsz természetesen, mert mindaz, amit a fidesz-kormány tesz, az a valódi gyengeség bizonyítéka. Valójában meghirdettek olyan intézkedéseket, amikkel kordában tartható lenne a vírus, de ezt úgy tették, hogy a buta magyar paraszt kibújhasson alóla.

Tehát neked csak azt kell mondanod, üzleti útra mentél és a hotelek tárt karokkal várnak.

Persze szerintem alapvetően a buta sggfejek közé tartozol, ha nem értetted meg, felelsz azért, hogy más ne kaphassa el a vírust. Neked most nincs olyan üzleti utad, indokod vagy bármid, ami miatt menned kellene.

2020. dec. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom, a hotel törli a foglalást,ha nem tudod munkáltatóival igazolni hogy üzleti céllal érkezel,mert a hotelek magas büntetéssel szàmolhatnak,és folyamatosan ellenőrzik őket.A tisztelet szót látom te se ismered,abból kiindulva,amilyen stílusban kommunikálsz.
2020. dec. 27. 14:31
 3/5 anonim ***** válasza:
93%
Én úgy tudom egy szálloda csak olyan embereket fogadhat akik eleve cég neve alatt foglalnak le egy szállást és van náluk igazolás hogy jelenleg az a szállás helyük munka miatt, de tudtommal a foglalás cég nevére van, illetve számlázás is cég nevére mehet nem magánszemély nevére.
2020. dec. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Utolso köszi a választ
2020. dec. 27. 15:05
 5/5 anonim ***** válasza:
Van egy nyomtatvány, amit ki kell tölteni és azt bemutatni a szállodában.
2020. dec. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!