Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » A szomszédos országokat...

A szomszédos országokat leszámítva tényleg ilyen nagy dolog itthon az utazás?

Figyelt kérdés
2021. jan. 4. 16:37
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
70%

És milyen minőségű is az a lakásállomány? És mennyire mobilis a munkaerő?


Na ugye.

2021. jan. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
38%

És annak mijjafrász köze van az egészhez, hogy mobilis vagy nem a munkaerő????


Hajánál fogva előráncigált marhaságokat próbálsz itt vetíteni...

2021. jan. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
84%
Attól, hogy egy szabolcsi 1.8 milliós házat meg tud venni valaki személyi kölcsön meg lakáshitel kombóból, még nem lesz neki jó. A műholdvevő meg maximum annyit jelent, hogy az alkoholon és nikotinon kívüli egyetlen élvezetre kifizet valaki havi pár ezret, a jóléthez semmi köze.
2021. jan. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
85%

"Bakker, a lakosság 95+ %-a saját tulajdonú lakásban lakik!"

és hány százalékában nincs közmű, mert nem tudják fizetni? milyen állapotban vannak azok a lakások? otthon maradni bárki tud, ha a szülők meghalnak, a gyerekekre száll a tulajdonjog. így könnyű saját ingatlanban élni. ha nem fizetnek közműveket, akkor még ingyen is van!

2021. jan. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
25%

Hadoválsz összevissza - ha telemegy a gatyád, akkor se tudsz kierőlködni hárommillió _harmadikvilágbeli nyomorban élő_ mélyszegényt!


Tényleg nevetségeseket állítasz.

2021. jan. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
83%

"És annak mijjafrász köze van az egészhez, hogy mobilis vagy nem a munkaerő????"

mondjuk olyan köze van hozzá, hogy az istenhátamögötti szabolcsi kis faluból (ahol helyben munka nincs) van-e módja eljutni máshova dolgozni? van kocsija? van tömegközlekedés, és arra van-e pénze?ha erre mind nem a válasz, akkor baszhatja a saját tulajdonú ingatlanát, mert bevétele nincs, szémlákat vagy tud fizetni vagy nem, ételt vagy tud venni eleget vagy nem.

2021. jan. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem nem. Amiket ismerek mind szoktak utazni. És az ismerősök ismerősei meg kollégák is. Szóval lehet hogy Borsodban nagy dolog de Pest megyében biztos hogy nem annyira
2021. jan. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
54%

Szintén Pest és Szolnok megyéről tudok írni, nem nagy dolog,én is jártam az elmúlt 5 évben 14 országban. A bátyámék voltak Thaiföldtől kezdve Törökországon át Egyiptomig, görög olasz stb, szinte minden hasonlóban az elmúlt pár évben. A húgomék is voltak görög, spanyol, olasz, Egyiptom, stb helyeken, Máltán, USA-ban.. A munkahelyemen is általános az utazás, még a legrosszabbul kereső beosztott is jár Horvátországba meg Montenegróba minden évben, a fiatal irodisták közül sok hátizsákkal már a fél világot beutazta, van aki nincs 30 éves és több mint 40 országban járt nem egy, és a családosok is minden évben elmennek tengerpart mellé meg síelni ide oda, nem csak a szomszédos országokba, hanem jóval távolabbra is Ázsia és társai, vagy van aki évente 2* megy New Yorkba, tavasszal és karácsonyra mindig. Ismerek olyat többet munkahelyen, aki minden évben ezekre a luxus helyekre megy: Hawaii, Maldív, Mauritius stb

Sőt, az ápolónő barátnőm is volt Zanzibáron is például 2 éve.

Manapság már nem egy olyan nagy hatalmas durranás az utazás, legalábbis erre, Pest megyében egy átlagos ember aki egy kicsit is jobb beosztásban dolgozik már a 300at megkeresi, ahol van ffi-női kereset az már össu 600 ezer, ott még hitel meg minden mellett is ha akar valaki utazni jobb helyre is el lehet tenni havi 200 ezret, az évi 2.5 millió, abból bárhova eljutsz. Kevesebből is.

Én például idén Portugáliába készülök, én férjem fiam vagyunk hárman, 130 ezer körül lesz a repjegy kb, 150 ezer körül egy hétre hotel, meg költőpénznek kb 150 nagyjából, 430e ft, nem egy nagy összeg, ha akarnám 2 hónap alatt eltenném, de kicsiben szoktam félrerakosgatni sokszor a nyaralásra valót, ezt is 30 ezrével raktam el tavaly. Pár éven belül én is tervezek valami luxus helyre menni, Karib térség környéke, nem vagyunk valami hú de nagy beosztásban dolgozó emberek, de össze lehet rá spórolni, amit sok ember cigire költ én azt teszegetem el rá, aztán egyszercsak összejön. Más minden ismerősöm így csinálja.

Úgyhogy maximum Borsodban meg 1-2 másik megyében lehet ez olyan nagy csoda, Közép meg Nyugat Magyarországon szerintem nem az.

2021. jan. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném. Utaztal te már fapadoson? Persze meg a covid előtt. Tök mindegy volt, hogy London, Róma, Milánó, a gépek mindig fullon voltak.
2021. jan. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 tozser ***** válasza:
44%

A havi 300e NETTO eléggé szép kereset amit nem sokan mondhatnak el maguknak és ha mind a hárman annyit keresnek,pláne.

Az utazások tetemes összege a SZÁLLODA, azt nem hiszem hogy majdnem 20e/ nap meglehet oldani, de te tudod.

A másik kevésbé olcsó a napi étkezés, és ha valamit látni is akasz..oda a beugró.

Az USA és más utakat illeti.Husvéti és Karácsonyi rep.jegyek az átlagosnál drágábbak..a szállodai szobák is eléggé rázóssak és csak annyit tudok róluk mondani persze ha van ismerős vagy rokonság az más.

Ott már komoly pénznek kell lenni ha valaki(k) ezt/azt megtudják engedni maguknak még ilyen kereset mellett is.

További sok szerencsét nekik..

2021. jan. 8. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!