Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » A szomszédos országokat...

A szomszédos országokat leszámítva tényleg ilyen nagy dolog itthon az utazás?

Figyelt kérdés
2021. jan. 4. 16:37
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
Hát pedig meg lehet oldani annyiból, sőt, kevesebbért is van csak én sosem fizetek előre meg mindenhol ragaszkodok a saját fürdős szobához, így több, de még ez alatt is van. Nem a Ritz Carltonba megyünk, nekem megfelel egy igényesebb panzió vagy kis hotel is, úgysem a szálláson töltöd az időt..
2021. jan. 8. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
31%

Az USA út is 2 millióba került nekik, 4 főre, de ebben benne van már az autóbérlés, kaja, hotelek, repjegy, minden. Kicsit több mint 2 évig gyűjtöttek rá, az havi 80 ezer ft elrakás, ha hiszed ha nem ez Közép Magyarországon egyáltalán nem nagy összeg havonta, mikor egy targoncás raktáros keres 250 ezret alsó hangon..Akkor egy diplomás házaspár hogy ne tudna elrakni havi 80 ezret. A többszörösét is.

Lehet hogy ez Záhony környékén hihetetlen vagy ritkább, de errefelé nem az, ez az általános..

2021. jan. 8. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 tozser ***** válasza:
72%

22/22

Kérdezni is lehet?

Engem azért érdekelne az időpont is mikor mentek, hová és mennyi időre, mert

egy picit olcsónak találom az utazást.

Ha neked mondták ezt az árat, összeget, arra csak annyit tudok mondani "Egy mesziről jött ember azt mond amit akar!"

2021. jan. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
0%

22

93-ban tényleg ki lehetetthozni annyiból. Vagy lecsaptak egy filléres repjegyre éskint voltak egy hosszú hétvégét amit végigaludtak egy motelban. Kb ezek az opciók.

2021. jan. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
65%

"Bakker, a lakosság 95+ %-a saját tulajdonú lakásban lakik! Sehol máshol a világon nincs ilyen jó arány!"

Mind a tízmillió embernek azért nincsen saját lakása. Ha meg úgy értelmezed, hogy "saját lakás" az, ami valakinek a tulajdona, akkor mind a 100% olyanban lakik...

2021. jan. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
0%
#18 Akadj már le Borsodról, innen is minden átlagember jár nyaralni, a szegények meg valószínűleg nálatok se.
2021. jan. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
34%
25, ha nem érted hát nem érted....
2021. jan. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
100%
#25 Értem, hogy nálad a saját lakásban élők magas aránya a gazdagságot jelenti, de a valóságban ez abból is összeállhat, hogy Józsi megörökölte a nagyfater házát, itt született öt gyereke, és még az unokái is itt élnek, három szobában van tíz ember --> ők mind "saját lakásban" élők. Eközben van, aki a félmilliós fizetéséből bérel 150-ért egy lakást, ő meg rontja a statisztikád, mert nem "saját lakás", közben meg utazni ő fog, nem a Józsi.
2021. jan. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
Amerikaneked oldal szervezte, október vége-november elején voltak.
2021. jan. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
56%
És igen, persze, tesóm akivel napi kapcsolatban vagyok hazudott nekem, nem egy hétvégét voltak kint, hanem 2 hetet, autót béreltek és SF-ből érkezve San Diego-Yosemite útvonalon át mentek LA-ba és onnan jöttek haza. Mindenhol átlagos normális motelben-hotelben szálltak meg, nyilván 2 gyerekkel alapból nem megy az ember valami patkánylyukba. Én is tervezek oda menni, és is majd ez a cég által, mert flottul leszerveztek nekik mindent.
2021. jan. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!